Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Тарифи розмитнення 2021 в Україні не зміняться: Законопроект 3704 відхилений Верховною Радою

Перспективний законопроект 3704, про який ми розгорнуто писали тут, не був підтриманий комітетом Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Законопроект 3704 був відхилений за рекомендацією Міністерства фінансів: за попередніми розрахунками, він призводить до прямих збитків держбюджету в розмірі близько 8 мільярдів гривень. А рівносильні компенсатори відсутні.

Заступник міністра фінансів С. Воробей акцентувала увагу депутатів на негативному впливі на фінансовий стан громадян Ковіда і локдауна, а також на додатковому навантаженні на бюджет, пов’язаному з виділенням допомоги людям; попросила не приймати поспішних рішень.

Зараз в Парламенті зареєстровано 8 законопроектів, що пропонують внести зміни в податкове законодавство про ввезення авто з-за кордону: 3704, 3704-1, 3706, 2345, 2632, 3539, 2342, 3093. Жоден з них не є ідеальним, має свої плюси і мінуси як для громадян, так і для держави. Крім того, вони не вирішують питання розмитнення комплексно, а лише пропонують частково змінювати норми права.

В ході засідання глава комітету Д. Гетманцев наголосив на необхідності вирішення питання розмитнення автомобілів без шкоди державі і без шкоди суспільству – пошуку золотої середини.

Тому 9 листопада 2020 року, після недавнього пікету “євробляхерів” під Верховною Радою, комітет вирішив створити робочу групу для розробки єдиного законопроекту про доступне розмитнення авто. Він повинен враховувати пропозиції існуючих проектів, бути економічно обгрунтованим і справедливо вирішувати питання.

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися