Спецтехніка - НА ЗАМОВЛЕННЯ З США, ДЕШЕВШЕ ДО 40%

Будівельна техніка з США в Україні

Запит ціни

У нас на сайті можна купити бу будівельну техніку від кращих світових виробників Caterpillar, Hitachi, Hyundai, Case, JBC, BOMAG, VOLVO, JOHN DEERE тощо. Для отримання більш детальної інформації та цін, відправляйте запит або телефонуйте:
(050) 928-68-99

Популярні види будівельної техніки з США

Екскаватори

Купити екскаватор із США

Спецтехніка (будівельна техніка) - це найширший спектр технічний засобів, що призначені для самих різних завдань. Спецтехніка широко використовується в будівництві, гірничодобувній промисловості, сільському господарстві та комунальними службами. Найбільш поширеною технікою є екскаватори, які присутні на будь-якому з вище перерахованих підприємств. Екскаватори бувають дуже різними: маленький екскаватор для робіт з прокладання труб, колісний екскаватор, гусеничний екскаватор тощо.

Найвідомішими виробниками екскаваторів є американські компанії Caterpillar і JCB, японська Hitachi, корейська Hyundai і шведська Volvo. Екскаватор CAT можна побачити по всьому світу. В Україні особливою популярністю користуються такі моделі екскаваторів Катерпіллер, як:

 • Caterpillar 320DL
 • Caterpillar 349FL
 • Cat 330

Бу екскаватор цієї фірми може відслужити довгі роки, а його обслуговування вважається одним з найпростіших і доступніших. Не менш надійними машинами можуть похвалитися Hitachi, зокрема моделями:

 • Hitachi ZX130
 • Hitachi ZX225

Екскаватор JCB будь-якої моделі також не буде зайвим на підприємстві, тому купити екскаватор JCB можна особливо не придивляючись до моделей. Менш популярними, але не менш надійними вважаються екскаватори Volvo моделей 360б 480 і 210. Якщо говорити про екскаватори Hyundai, то в першу чергу потрібно згадати моделі:

 • Hyundai Robex 1400W-7
 • Hyundai R 170W-9.

Купити екскаватор найвигідніше з США, оскільки там представлені всі без виключення моделі і у великій кількості. Продаж екскаваторів в Америці відбувається через аукціони, на яких представлена ​​компанія AtlanticExpress, завдяки чому у вас є можливість купити екскаватор будь-якої з названих марок і моделей. Ціна на спецтехніку в США значно нижча, ніж в Україні і Європі, що дозволяє економити значні кошти на придбанні. Крім цього, спецтехніка в Америці, як правило, знаходиться в кращому стані. Крім екскаватора в Америці також вигідно купити мінітрактор або будь-який бу трактор.

Моделі екскаваторів, які купують найчастіше у США

Купить экскаватор Hitachi ZX130
Hitachi ZX130
Купить экскаватор Hitachi ZX225
Hitachi ZX225
Купить экскаватор John Deere 130G
John Deere 130G
Залиште заявку для консультації по питанню покупки і доставки із США

Екскаватори-навантажувачі

Купити екскаватор-навантажувач із США

Екскаватор-навантажувач - універсальна машина, яка здатна виконувати роботи з копання і планування грунту. Ця машина незамінна для комунальних служб, будівельних компаній і гірничодобувних підприємств. Купити екскаватор-навантажувач бу в хорошому стані можна на ринку США. Найбільш відомим виробником цієї техніки є компанія Caterpillar, з моделями CATERPILLAR 420E і CATERPILLAR 420F. Також популярні екскаватор навантажувач JBC, а конкретно, моделі jcb 3cx, jcb 4cx, jcb 3cx; навантажувач JD 310J; дві моделі Case IH: CASE 580N, CASE 580SM.

На спеціалізованих аукціонах США, на яких працює компанія AtlanticExpress, можна купити навантажувач будь-якого типу, стану і за різною ціною. Наші менеджери допоможуть визначитися з найбільш оптимальним варіантом, викуплять, оформлять і доставлять в Україну в найкоротші терміни.

Моделі екскаваторів-навантажувачів, які найчастіше купують у США

Купить экскаватор-погрузчик Case 580M
Case 580M
Купить экскаватор-погрузчик Caterpillar 420E
Caterpillar 420E
John Deere 672GPКупить экскаватор-погрузчик John Deere 130G
John Deere 130G
Залиште заявку для консультації по питанню покупки і доставки із США

Катки

Купити каток із США

Дорожньо-будівельна техніка - дуже актуальна для будь-якої країни. Прокладка доріг неможлива без такої спеціалізованої техніки. Дорожня техніка передбачає наявність у парку таких машин, як асфальтоукладальник, дорожній каток, грунтовий каток, каток асфальтовий, віброплита, траншеєкопач і т.д. Дорожня техніка будь-якого виду, віку і стану, присутня на спеціалізованих аукціонах США, де ціна на дорожню техніку набагато нижча, ніж на ринку Європи або України. Також дуже широко представлена ​​й інша будівельна техніка.

Якщо розглядати дорожні катки, то найбільш надійними і перевіреними часом, є моделі:

 • BOMAG BW211D
 • BOMAG BW170D
 • BOMAG BW120AD
 • HAMM HD10C
 • HAMM HD75.4

Моделі катків, які найчастіше купують у США

Купить каток Bomag BW120AD
Bomag BW120AD
Купить каток Bomag BW211
Bomag BW211
Купить каток HAMM HD75.4
HAMM HD75.4
Залиште заявку для консультації по питанню покупки і доставки із США

Фронтальні навантажувачі

Купити фронтальний-навантажувач із США

Фронтальний навантажувач - це машина, призначена для навантаження і вивантаження різних вантажів. Залежно від причіпного пристрою, навантажувачі поділяються на: навантажувач вилковий та ковшовий навантажувач. Навантажувачі частіше використовуються на фермерських угіддях, складах або великих торгових точках. Великі гіпермаркети зараз дуже активно починають використовувати електронавантажувач, який можна експлуатувати в закритих приміщення. Існує ще автонавантажувач, який має особливі вилки, спеціально призначені під певну роботу. Особливою категорією техніки є телескопічний навантажувач, який здатний піднімати вантажі набагато вище, ніж звичайний навантажувач, за рахунок наявності гідравлічної стріли.

На американських аукціонах продаж навантажувачів дуже актуальний, і там можна купити фронтальний навантажувач будь-якого виду. Якщо ви бажаєте купити навантажувач, ми рекомендуємо звернути увагу на наступні моделі:

 • CATERPILLAR 980K
 • JCB 426B
 • VOLVO L220E
 • VOLVO L90G
 • JOHN DEERE 624J

Моделі фронтальних навантажувачів, які найчастіше купують у США

Купить фронтальный погрузчик Caterpillar 980K
Caterpillar 980K
Купить фронтальный погрузчик John Deere 624G
John Deere 624G
Купить фронтальный погрузчик Volvo L220E
Volvo L220E
Залиште заявку для консультації по питанню покупки і доставки із США

Бульдозери

Купити бульдозер із США

Бульдозери широко застосовуються в будівництві, гірничодобувної і лісової промисловості, в дорожніх роботах і навіть у військовій промисловості. Вартість бульдозера прямо залежить від його технічних можливостей. Наприклад, гусеничний бульдозер незамінний на майданчиках без твердого покриття, тоді як колісні бульдозери можуть застосовуватися в менш суворих умовах. У світі існує кілька перевірених компаній, які випускають дійсно якісну і надійну техніку: Катерпиллар (Caterpillar) і Комацу (Komatsu). Менш популярною в цьому плані є компанія John Deere, в актив якої можна записати модель JOHN DEERE 750K.

Якщо говорити про моделі CAT, то особливо добре зарекомендував себе Катерпіллер бульдозер CATERPILLAR D8T і CATERPILLAR D6. У випадку з японцями ми рекомендуємо купити бульдозер Комацу KOMATSU D155 або KOMATSU D39PX. Купити бульдозер з США можна на аукціонах. Компанія AtlanticExpress допоможе з найкращим вибором по співвідношенню ціни/якості і стану техніки, а також подбає про доставку і оформлення.

Моделі бульдозерів, які найчастіше купують у США

Купить бульдозер Caterpillar D6T
Caterpillar D6T
Купить бульдозер Caterpillar D8T
Caterpillar D8T
Купить бульдозер Komatsu D155
Komatsu D155
Залиште заявку для консультації по питанню покупки і доставки із США

Грейдери

Купити грейдер із США

Грейдер - це спеціальна машина для планування і вирівнювання грунту. Зустрічається грейдер самохідний і грейдер причіпний. Автогрейдер може мати кілька плануючих лез, що дозволяє покривати більший периметр і більш якісно вирівнювати грунт. Автогрейдер купити можна і в Україні, але найвигідніше шукати техніку в США, де ціна на грейдер бу набагато нижча, ніж на нашому ринку. Серед моделей грейдерів варто звернути увагу на:

 • CATERPILLAR 140M
 • CATERPILLAR 120M
 • JOHN DEERE 672GP
 • JOHN DEERE 872GP

Моделі грейдерів, які найчастіше купують у США

Купить грейдер Caterpillar 120M
Caterpillar 120M
Купить грейдер John Deere 672GP
John Deere 672GP
Купить грейдер John Deere 672GP
John Deere 872GP
Залиште заявку для консультації по питанню покупки і доставки із США

Аукціони які продають будівельну та спецтехніку

Інші види спецтехніки

Зворотній зв'язок: Поставте запитання