Послуга компенсації пошкоджень при транспортуванні авто з США від AtlanticExpress

Компанія AtlanticExpress запускає програму компенсації можливих пошкоджень автомобілів при транспортуванні з США. Відшкодуванню збитків підлягають автомобілі вартістю на аукціоні до 75 000 доларів. Машини, вартість яких перевищує 75 000 доларів страхуються за індивідуальним погодженням.

Отримати консультацію

Загальні положення

Компанія AtlanticExpress запустила програму повної компенсації збитку за пошкодження завдані автомобілю під час транспортування по маршруту порт США - порт Одеса, а також, при завантаженні і розвантаженні автомобіля в порту. Тепер кожен клієнт має можливість отримати компенсацію за шкоду заподіяну автомобілю в процесі транспортування і не хвилюватися з приводу додаткових витрат.

На жаль, бувають випадки, коли автомобілі при доставці зі США в Україну, отримують додаткові ушкодження у вигляді подряпин, розбитого скла і т.д. Відбувається це або з вини вантажників на етапі завантаження автомобіля, або ж під час транспортування авто, яке могло бути не закріплене належним чином. Розуміючи це, компанія AtlanticExpress вирішила убезпечити своїх клієнтів від подібних неприємностей і пропонує програму відшкодування збитку при транспортуванні автомобілів з США в Україну.

Як це працює? Визначення пошкоджень

При придбанні автомобіля з послугою «Компенсація збитків за пошкодження», в порту США здійснюється ретельний фотозвіт стану автомобіля з фіксацією всіх видимих пошкоджень. По прибуттю автомобіля в порт України, здійснюється повторний огляд при вивантаженні, з фотофіксацією стану автомобіля на момент вивантаження і наявності пошкоджень отриманих в процесі транспортування. Якщо виявлені пошкодження, які були відсутні під час завантаження, вони фіксуються і ви отримуєте компенсацію відновно вартості даного ушкодження.

В яких випадках компенсується збиток?

Послуга компенсації збитку надається за бажанням клієнта на основі укладання договору. Послуга поширюється на наступні випадки:
а) Збиток від повної загибелі вантажу, пошкодження, втрата або часткове пошкодження вантажу, що сталися з яких-небудь причин, за винятком випадків, прописаних в додатку до Договору за послугою.
б) Збиток, витрати і внески через аварії, викликані необхідністю запобігання загибелі Вантажу по будь-якій причині, за винятком випадків, прописаних в додатку до Договору за послугою.
в) Всі необхідні і доцільні витрати по рятуванню вантажу, а також зменшення шкоди та встановлення його розміру, якщо така шкода компенсується за вказаними умовами Договору.

У яких випадках не компенсується збиток?

Компенсація збитків не здійснюється, якщо:

 • Пошкодження частин автомобіля, які не видно на фотографіях у фотозвіті при завантаженні в порту США;
 • Пошкодження днища авто, порогів, дисків, шин при завантаженні;
 • Пошкодження, які були заподіяні прикріпленими деталями до авто (ланцюги, ремені, дерев'яні колодки і т.д.);
 • Пошкодження вітрових стекол, які були заподіяні в результаті незакріпленого капота або багажника;
 • Поява грибка або цвілі в салоні.

Сума компенсації

Сума компенсації може становити від 100% до 130% вартості автомобіля у разі повної загибелі вантажу. В інших випадках компенсація передбачена лише за ушкодження, які були отримані під час транспортування. При замовленні послуги компенсації збитку на 130%, покриття витрат поширюється не тільки на вартість вантажу, а й на витрати, пов'язані з його транспортуванням - брокерські та експедиторські послуги, вартість простою в порту і т.д. Іншими словами, покривається вся сума витрат, які несе Замовник при трансфері авто з США в Україну.

Період дії послуги

Послуга компенсації збитку за пошкодження діє в період: з моменту завантаження автомобіля в порту США із здійсненням фотозвіту до моменту вивантаження автомобіля в порту Одеса, включаючи час завантаження/розвантаження і тимчасового перевантажувального зберігання автомобіля в порту терміном не більше 30 днів

Франшиза

Франшиза - це сума збитку, яка не підлягає компенсації. Це робиться з метою уникнення трудомісткого і дорогого процесу оцінки розміру компенсації за незначного пошкодження. Франшиза становить:

 • $ 100 на автомобіль вартість якого на аукціоні не перевищує $ 5 000
 • $ 200 на автомобіль вартість якого на аукціоні $ 5001 - $ 10 000
 • $ 350 на автомобіль вартість якого на аукціоні $ 10 001 - $ 35 000
 • $ 500 на автомобіль вартість якого на аукціоні не перевищує $ 35 001 - $ 75 000

Послуга компенсації збитку заподіяного автомобілю, вартість якого на аукціоні $ 75 001 і вище, обговорюється в індивідуальному порядку.

Компенсація збитків

Компенсація збитків здійснюється відповідно до таких етапів:

 • Етап 1 - фіксація пошкоджень в порту США
 • Етап 2 - фіксація наявності пошкоджень по прибуттю авто в порт Одеси
 • Етап 3 - огляд пошкоджень
 • Етап 4 - оцінка збитку
 • Етап 5 - отримання компенсації.

Базис оцінки збитку

Основою визначення розміру суми відшкодування є експертна оцінка експерта-автотоварознавця відповідно до Методики проведення товарознавчої експертизи колісних транспортних засобів, затвердженої Указом Міністерства юстиції № 142/5/2092 від 24 листопада 2003 року.

Компенсація не може бути отримана в натуральному вигляді (наприклад, на підставі рахунку СТО). Збиток відшкодовується у грошовій формі відповідно до експертного висновку експертом-автотоварознавцем, який виконується партнером компанії - ТОВ "СЗУ Україна".

Ми в соцмережах