БУ агротехніка - на замовлення з США

Сільгосптехніка з США в Україні

Запит ціни

У нас на сайті можна придбати бу сільгосптехніку з США. Надаємо послуги з купівлі та доставки сільськогосподарської техніки з Америки всесвітньовідомих виробників: Джон Дір, Кейс (CASE), New Holland, Маніту (Manitou), JBC та ін. Для отримання подробиць та цін, відравляйте запит або телефонуйте:
(050) 928-68-99

Популярні види сільгосптехніки з США

Комбайни

Купити комбайн з Америки

Jonh Deere (Джон Дір) - світовий лідер у сфері виробництва сільськогосподарської техніки. Будь-яке аграрне підприємство критично залежить від якісної і надійної спецтехніки: комбайнів, тракторів, сівалок і т.д. Купити комбайн в Україні не становить проблем. Вартість машин безпосередньо залежить від їх функціональних можливостей, напрацьованих мотогодин і віку. БУ комбайн на українському ринку коштує великих грошей, тому варіант придбання спецтехніки з США є прекрасною можливістю заощадити значні кошти та купити комбайн Джон Дір у відмінному стані.

Комбайн Джон Дір - це синонім якості, довгих років служби і простоти в обслуговуванні. Ціна на техніку цієї компанії цілком виправдовує себе. Комбайн Джон Дір дуже простий в обслуговуванні, на нього завжди є запчастини, як оригінальні, так і не менш якісні аналоги. Каталог Джон Дір просто величезний, завдяки чому кожен знайде для себе потрібну техніку для найрізноманітніших потреб. Але якщо говорити про комбайи, то в Україні найбільш популярними і перевіреними моделями є:

Крім Джон Дір дуже популярними і перевіреними часом є компанії New Holland (Нью Холланд) і Case IH (Кейс). Компанія Нью Холланд відома своєю серією комбайнів СХ і CR, а також іншою дуже надійною сільгосптехнікою, такою як тюковщики, обприскувачі, плуги, жатки (жниварки) і т.д. Фірма Case IH - одна з найсильніших в світі з виробництва важких тракторів, сівалок, причепів і важким комбайнів. Чого тільки вартує дуже популярний в Україні комбайн Кейс 2388. Компанія AtlanticExpress займається підбором та доставкою сільгосптехніки з США в Україну на кращих спеціалізованих аукціонах: Ritchie Bros. Auctioneers, MarketBook, IronPlanet, Mowrey Auction Company, MachineryAuctioneers і Americ Machinery Corp.

Моделі комбайнів, які найчастіше купують у США:
Купить комбайн John Deere 9760 STS

John Deere 9760 STS

Купить комбайн CASE IH 8240

CASE IH 8240

Залиште заявку для консультації з приводу купівлі та доставки з США

Трактори

Купити трактор з Америки

Якщо у вас виникла потреба купити трактор БУ в хорошому стані і за оптимальною ціною, найвигідніше придбати техніку з США. На американському ринку представлені всі світові лідери з виробництва тракторів, екскаваторів, бульдозерів та іншої спеціалізованої та сільськогосподарської техніки. Продаж тракторів та іншої техніки відбувається в основному через спеціалізовані аукціони, де продається все, що пов'язано з будівництвом, фермерством, дорожніми роботами і т.д.

Якщо ви вирішили купити трактор Джон Дір, ми порадимо, що краще придбати для ваших потреб, допоможемо з покупкою техніки, доставкою і оформленням. Крім іншого, ми рекомендуємо наступні моделі тракторів цієї фірми:

 • John Deere 6230
 • John Deere 7810
 • John Deere 8330
 • John Deere 8430
 • John Deere 9520
Отже, ви можете привезти на замовлення абсолютно будь-яку техніку, починаючи з найважчих комбайнів, закінчуючи можливістю купити мінітрактор бу або екскаватор-навантажувач JCD 3CX.

Чому пригін техніки з США вигідний для вас? По-перше, ціна на трактори, комбайни, спеціалізовані машини набагато нижче, ніж в Україні чи Європі. По-друге, асортимент вражає, адже на американському ринку перепродається абсолютно все. Наша компанія допоможе з підбором, купівлею, доставкою та оформленням будь-якої сільськогосподарської та іншої спецтехніки в Україні.

Моделі тракторів, які найчастіше купують у США:
Купить трактор john deere 6230

John Deere 6230

Купить трактор john deere 7810

John Deere 7810

Купить трактор john deere 8330

John Deere 8330

Залиште заявку для консультації з приводу купівлі та доставки з США

Агронавантажувачі

Купити агропогрузчик з Америки

Агронавантажувачі - незамінна техніка на будь-якому сільськогосподарському підприємстві. Вони виконують безліч функцій, які в значній мірі полегшують роботу фермерів. Телескопічний навантажувач може бути корисний для різноманітних завдань, все залежить від того, яке наципне приладдя використовується. Фронтальний навантажувач часто використовується як екскаватор або виконує роль кари. Найбільш відомими виробниками цієї техніки є компанії Маніту (Manitou), Коматсу (Komatsu), а також JBC.

Навантажувач Маніту відомий своєю довговічністю і простотою в обслуговуванні. В цілому, бу техніка Маніту - дуже рентабельне вкладення в с/г підприємство. Серед моделей ми рекомендуємо звернути особливу увагу на:

 • Manitou MTL 5237
 • Manitou MTL X735.
Купити Маніту будь-якої моделі дуже просто і вигідно в США на аукціоні, оскільки ця техніка дуже популярна в Америці. Також не складе проблем купити навантажувач і фірми JBC. Найбільш актуальними моделями будуть:
 • JBC 220
 • JBC 531 70
 • JBC 520 40
JBC в Україні дуже відома марка, яку вважають кращою всі підприємства сільського господарства та важкої промисловості, комунальні служби. Варто сказати, що така техніка, як автовишка JBC також дуже популярна серед профільних організацій.

Компанія AtlanticExpress підбере і привезе будь-яку сільськогосподарську і спеціалізовану техніку з найбільших аукціонів Америки. Ціни на техніку в США значно нижчі українських та європейських, а стан, як правило, набагато кращий. З нами купити навантажувач у відмінному стані і за низькою ціною не складе труднощів.

Моделі агронавантажувачів, які найчастіше купують у США
Купить Агропогрузчики Manitou MTL X735

Manitou MTL X735

Купить Агропогрузчики JCB 531 70

JCB 531 70

Купить Агропогрузчики JCB 520 40

JCB 520 40

Залиште заявку для консультації з приводу купівлі та доставки з США

Оприскувачі

Купити оприскувач з Америки

Обприскувачі - дуже важлива техніка, яка допомагає зберегти врожай і вберегти його від шкідників. Крім цього, за допомогою обприскувача можна швидко і ефективно удобрити грунт. Обприскувач самохідний може за один робочий день покрити величезний периметр, тому така техніка здатна заощадити дуже багато часу. Залежно від класу обприскувача, можна використовувати абсолютно різні добрива і хімікати, наприклад, гербіцид і т.д. На аукціонах в США можна знайти величезну кількість обприскувачів різних виробників і моделей.

Ми рекомендуємо звернути увагу на самохідній обприскувачі Джон Дір, а саме, на моделі:

 • John Deere 4830
 • John Deere 4730
 • John Deere 5430i.
Також дуже добре себе зарекомендувала техніка компанії Case IH:
 • Case Patriot SPX 3330
 • Case ih patriot 4430
Компанія Атлантік Експрес працює на всіх провідних аукціонах США з продажу бу спецтехніки: Ritchie Bros. Auctioneers, MarketBook, IronPlanet, Mowrey Auction Company, MachineryAuctioneers і Americ Machinery Corp.

Моделі оприскувачів, які найчастіше купують у США
Купить опрыскиватель John Deere 4730 из Америки

John Deere 4730

Купить опрыскиватель John Deere 4830 из Америки

John Deere 4830

Купить опрыскиватель John Deere 5430I из Америки

John Deere 5430I

Залиште заявку для консультації з приводу купівлі та доставки з США

Сівалки/жниварки

Купити сівалку/жниварку з Америки

Сільське господарство - важка робота, і без належної сучасної техніки, виконувати цю роботу практично неможливо. Сільгосптехніка розробляється під найрізноманітніші фермерські потреби. Якщо оброблювані площі посівів дуже великі, тут не обійтися без такого пристосування, як сівалка точного висіву, що дозволяє засівати культури рівними рядами, для зручного збору в подальшому. Сівалка Джон Дір справляється з цим завданням якнайкраще.

Залежно від посівної культури, сівалки можуть бути: сівалка зернова, сівалка для часнику, сівалка для моркви, сівалка зернова і т.д. Варто сказати, що зернова сівалка може працювати з різними культурами, тому можна купити сівалку, яка буде універсальною. На спеціалізованих аукціонах США ви зможете придбати найрізноманітніші сівалки, які можуть бути суміжні з комбайнами чи тракторами. У каталогах також можна знайти сівалки для міні-тракторів і т.д.

Наша компанія працює на всіх спеціалізованих аукціонах з продажу сільськогосподарської техніки, завдяки чому ви також можете привезти на замовлення і купити жатку (жниварку) для збирання врожаю. Як і сівалки, жниварки (жатки) діляться на: жатка для кукурудзи, жатка для збирання соняшника. Варто сказати, жатка кукурудзяна може бути як силосна, так і збиральна. Купити жатку будь-якого виду на замовлення з США ви можете у нас. Крім цього, ми можемо допомогти купити культиватор, глибокорозпушувач, плуги та іншу причіпну техніку. Серед виробників ми рекомендуємо звертати увагу на John Deere, New Holland або Case IH, що широко представлені в Україні.

Моделі сівалок/жниварок, які найчастіше купують у США
Купить сеялку/жатку Amazone 6000-2C из Америки

Amazone 6000-2C

Купить сеялку/жатку Amazone D9 3000 Super из Америки

Amazone D9 3000 Super

Купить сеялку/жатку Grimme GL44T из Америки

Grimme GL44T

Залиште заявку для консультації з приводу купівлі та доставки з США

Аукціони які продають сільськогосподарську техніку

Інші види спецтехніки

Зворотній зв'язок: Поставте запитання