Menu

Розмитнення

Дізнайтеся все про розмитнення авто з США: актуальні тарифи та ставки у 2024 році; умови розмитнення електромобілів, гібридів, розкішних авто, цілих та битих машин з аукціонів. Використовуйте калькулятор розмитнення машин з Америки, щоб розрахувати вартість митного оформлення для конкретного автомобіля.

Калькулятор розмитнення
Ціна під ключ (з урахуванням доставки та розмитнення)
Ціна з розмитненням
$0
ПДВ
$0
Мито
$0
Акцизний збір
$0
Усього митних платежів
$0
Додаткові витрати
Пенсійний фонд
$0

Скільки коштує розмитнення авто з США у 2024 році: Акцизні ставки

Нові Акцизні ставки на 2024 рік: Скільки коштує розмитнення?

  • Базова ставка акцизного податку для бензинових двигунів обсягом до 3000 см3 = 50 євро;
  • Базова ставка акцизного податку для бензинових двигунів об'ємом понад 3000 см3 = 100 євро;
  • Базова ставка акцизного податку для дизельних двигунів об'ємом до 3500 см3 = 75 євро;
  • Базова ставка акцизного податку для дизельних двигунів об'ємом понад 3500 см3 = 150 євро;
  • Вводиться коефіцієнт віку автомобіля, що дорівнює 15, тобто авто старше 15 років, будуть розмитнені з коефіцієнтом = 15;
  • Також передбачено використання понижуючих коефіцієнтів у розмірі 0,5 при розрахунку ставки податку за розмитнення раніше ввезених авто (так званих «євроблях»), якщо вона буде зроблена протягом перших 90 днів з дня набрання чинності законом.

Щоб розрахувати повну вартість розмитнення автомобіля, скористайтесь калькулятором вище на сторінці. За законами України, на 2019 - 2021 рік, не має значення, звідки ввезено машину (США, Європа, Корея, Емірати, Азія, Китай), для всіх випадків митне очищення рахується за однією формулою! Та ж у нас на сайті ви можете ознайомитися з процедурою розмитнення спецтехніки.

Розмитнення електромобілів та гібридів у 2024 році: актуальні тарифи

ДЕТАЛЬНО ПРО ЗАКОНОПРОЕКТ 8487/8488: Що змінилося з настанням закону 8487? Приклад розрахунку розмитнення за новими тарифами. Все про новий закон, ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Чому вибирають нас

Легкові авто
За останні 20 років ми розмитнили тисячі імпортних автомобілів для наших клієнтів по всій Україні. У нас є досвід митного очищення легкових авто всіх категорій: нових та бу, цілих та битих, розкішних машин, класичних ретро авто 60-70-х років. Пригін і розмитнення легкових авто з США, Кореї, Китаю — це наш хліб, і ми добре в цьому розуміємося.
Спецтехніка
Розмитнення спецтехніки в Україні має свої особливості та більш складну систему розрахунків митних платежів, ніж при розмитненні автомобілів. Атлантик Експрес і в цьому випадку бере весь процес на себе. Наші спеціалісти на митниці мають досвід розмитнення тракторів, комбайнів, навантажувачів, вантажівок, бульдозерів, екскаваторів. Подаємо документи, контролюємо всі розрахунки, забезпечуємо безпеку та якість виконання процедури з боку чиновників.
Мотоцикли
Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА аймається розмитненням мотоциклів усіх видів та категорій. З нами ви зможете оформити на митниці класичний (дорожній) байк, туристичний (турер), спортивний (перегоновий), кросовий (ендуро), крузер або чоппер. Вартість розмитнення мотоцикла в Україні можна розрахувати в калькуляторі на цій сторінці.
Водна техніка
Розмитнюємо човни, яхти, катери, водні скутери та інші плавзасоби, куплені з аукціонів США. Маємо досвід митного очищення як невеликих рибальських моторних човнів, так і яхт для відпочинку. Купуючи водну техніку в Америці з Атлантик Експрес, вам не доведеться додатково вирішувати питання з розмитненням - коли техніка буде доставлена на кордон України, наш фахівець займеться вирішенням питання у ваших інтересах.
Брокерські послуги
У нас діє унікальна пакетна послуга «Автомобіль із США під ключ» що включає послуги митного брокера на кордоні. Наш спеціаліст допомагає оформляти вантаж для його легального та вигідного імпорту на територію України. Список обов'язків брокера досить великий: починаючи від заповнення митних декларацій і закінчуючи безпосереднім сприянням ввезенню транспорту до країни.
Експедиторські послуги
Експедитор — спеціаліст, який супроводжує вантажі при доставці до пункту призначення, несе за них відповідальність та стежить за збереженням їхньої цілісності під час транспортування. Послуги експедитора входять до нашої унікальної пакетної послуги «Автомобіль із США під ключ». Їхня вартість уже включена в загальну суму, зафіксовану під час підписання договору на самому початку співробітництва.

Залишилися питання?

Авто в наявності в Україні

2017 NISSAN ROGUE SPORT
Пробіг: 81,800 км Паливо: бензин Коробка: варіатор
2010 FORD MUSTANG GT
Пробіг: 139,311 км Паливо: бензин Коробка: автомат
2016 FORD MUSTANG
Пробіг: 59,599 км Паливо: бензин Коробка: автомат
2018 NISSAN ROGUE S
Пробіг: 147,200 км Паливо: бензин Коробка: автомат