Співробітництво

Співробітництво

Для юридичних осіб, дилерів та оптових покупців! Пропонуємо взаємовигідні партнерські умови для всіх, хто планує купувати бу авто в США, Канаді або Кореї. Комфортний доступ до всіх логістичних та ділових процесів, якими керує компанія Atlantic Express. Ефективне вирішення ваших бізнес-завдань у співпраці c міжнародним лідером в сфері імпорту вживаного транспорту з Америки.
оптовий відділ: 068 547 39 34
Отримати консультацію

Нам більше 18 років
Вже понад 18 років ми успішно підбираємо і доставляємо б/у авто з американських аукціонів, зарубіжних сайтів та майданчиків з продажу транспорту. Атлантик Експрес Україна — лідер за обсягами поставок, кількості пропозицій і географічному охопленню.
Всі види транспорту
Возимо всі види транспорту — легкові авто, вантажівки та мікроавтобуси, комерційний транспорт, сільгосптехніку, яхти й катери, квадроцикли, мотоцикли, будинки на колесах, будь-які нестандартні вантажі.
Вигода і зручність
Працюємо з аукціонами за ліцензією А, оперуємо 11 портами в США і Канаді, доставляємо в будь-яку точку земної кулі. Повний документальний супровід.

Переваги для наших партнерів

Аукціони, з якими ми працюємо

Аукціон Сopart з AtlanticExpress
Сopart
Copart — найбільший зарубіжний автомобільний аукціон в світі. У 11 країнах світу працює більше двохсот майданчиків. Торги проводяться онлайн за унікальною запатентованою системою Copart.
Аукціон IAAI з AtlanticExpress
IAAI
Insurance Auto Auctions (IAAI) — найбільш великий і відомий страховий аукціон. На цьому майданчику продаються списані, лізингові або пошкоджені авто за привабливими цінами.
Аукціон Manheim з AtlanticExpress
Manheim
Manheim — закритий автомобільний аукціон із продажу вживаних автомобілів та інших видів транспорту. У продажу — виключно цілі машини, без пошкоджень.
Аукціон Cars.com з AtlanticExpress
Cars.com
Cars.com — Американський майданчик з продажу нових і вживаних авто в цілому стані.
Аукціон Adesa з AtlanticExpress
Adesa
Adesa — молодий міжнародний аукціон авто з 87 майданчиками в США і 20-ма в Канаді.
Аукціон AmericMachinery з AtlanticExpress
AmericMachinery
American Machinery — американський аукціон з продажу спецтехніки, будівельної та сільськогосподарської техніки.
Аукціон Impact з AtlanticExpress
Impact
Impact Auto — великий Канадський аукціон з продажу авто з пробігом. Значний вибір машин за привабливими цінами.
Аукціон Auctiontime з AtlanticExpress
Auctiontime
AuctionTime — спеціалізований аукціонний майданчик з продажу уживаної сільськогосподарської техніки. Тут можна купити будь-які види обладнання для аграрного господарства.
Аукціон RitchieBros з AtlanticExpress
RitchieBros
Ritchie Bros — американський аукціон з продажу важкої промислової техніки і вантажівок. Торги ведуться наживо і в онлайн-режимі.
Аукціон Autowini з AtlanticExpress
Autowini
AutoWini — найбільш відомий Корейський онлайн майданчик в країнах СНД (тут є підтримка російської мови). Великий вибір машин, але пошук оптимальних варіантів вимагає досвіду — багато "проблемних" авто, з великим пробігом.
Аукціон Encar з AtlanticExpress
Encar
Encar — найбільш відвідуваний майданчик з продажу транспорту всередині самої Кореї. Великий асортимент уживаних машин Корейського виробництва (на корейській мові).
Аукціон lotte з AtlanticExpress
lotte
Lotte — Автомобільний Аукціон Південної Кореї з найнижчими цінами. Відкрито тільки для осіб з корейським громадянством. Діє близько 400 ліцензій доступу. Atlantic Express купує тут машини через партнерів.

Географія роботи Atlantic Express

Компанія Atlantic Express працює з усіма найбільшими портами на території США і Канади — всього і 11. У Сполучених штатах це Анкоридж, Сіетл, Лос-Анджелес, Х'юстон, Чикаго, Торонто, Нью-Йорк, Норфолк, Савана, Майамі.

Доставляємо транспорт з США в будь-який порт світу, за бажанням клієнта. Найбільший обсяг вантажів припадає на порти Одеси, Клайпеди, Бремерхафену та Поті.

Atlantic Express має фізичні офіси по всій Україні (6 міст), а також в Киргизстані, Азербайджані, Литві. Крім того, ми возимо авто у Францію, Німеччину, Польщу, Чехію, Білорусь, Узбекистан та інші країни Європи, Азії та Американського континенту.

Географія роботи Atlantic Express
Робота з юрособами
Робота з юрособами
Пропонуємо вигідні умови покупки автотранспорту в Америці (Канаді і Кореї) для юридичних осіб. Серед переваг — повернення митних платежів до 70%, оптимізація ПДВ. Є кредитування, лізинг і розстрочка платежів. Дізнайтеся більше про умови для юр. осіб.
Співпраця з дилерами
Співпраця з дилерами
Запрошуємо до співпраці бізнес! Надаємо взаємовигідні умови для всіх фірм і компаній зі сфери продажу авто з Америки, Канади і Південної Кореї. Відкриваємо доступ до всіх наших сервісів по купівлі авто на аукціонах, доставки, страхуванню. Вас чекають мінімальні ставки аукціонного збору, оптові тарифи на транспортування і повне документальне супроводження. Гарантуємо стабільний і ефективний робочий процес на всіх етапах.
Запчастини
Запчастини
Компанія Atlantic Express здійснює оптові і роздрібні поставки автозапчастин з Америки, Арабських Еміратів, Тайваню, Китаю і Європи (зокрема, Польщі і Литви). У нас є великий відділ по роботі з автомобільними запчастинами, власний склад в Києві, а також точки видачі у Львові та Одесі.
Звертайтеся з питань співробітництва

Хто може стати партнером Atlantic Express?
Всі юридичні особи, дилери та оптові покупці. З нами є можливість купувати як в роздріб, так і оптом. Для різних категорій партнерів ми пропонуємо унікальні переваги. Серед них — мінімальні ставки аукціонного збору (колонка А), низькі тарифи на доставку, велике охоплення портів по всьому світу і багато інших переваг.
Які послуги надає Атлантик Експрес для партнерів?
  • Доступ до всіх майданчиків з продажу транспорту Америки і Канади. Доступ до ринку Кореї.
  • Перевірка історії авто по базах Carfax і Autocheck.
  • Придбання і доставка автозапчастин.
  • Доставка вантажів в Україну та інші країни.
  • Підбір та доставка всіх видів транспорту, в тому числі комерційного транспорту, будівельної та сільськогосподарської техніки, автобудинків, водного транспорту і мотоциклів.
  • Страхування вантажів.
  • Навчання співробітників.
Чи можливі оптові поставки вживаних авто з Америки, Канади та Кореї?
Так, звісно. З компанією Atlantic Express у вас є можливість купувати бу транспорт як в оптовому, так і в роздрібному форматі. При оптових поставках діють особливі тарифи на покупку і доставку.
Чи є послуга документального супроводу для партнерів Atlantic Express?
Так, менеджери Атлантик Експрес забезпечують комплексну підтримку на всіх етапах імпорту бу транспорту зі Сполучених Штатів, Канади та Південної Кореї. Ми даємо можливість нашим партнерам спокійно зосередитися на найважливіших справах, поки ми займаємося купівлею та поставками автотранспорту, запчастин і всіма супутніми питаннями.