Покупка авто в лізинг з AtlanticExpress

Отримати консультацію

Купівля авто в лізинг з АтлантікЕкспресс

Компанія АтлантікЕкспресс пропонує своїм клієнтам нову послугу покупки авто з Південної Кореї і США в лізинг. Пропозиція поширюється на всі автомобілі що ввозяться з Кореї, а також на автомобілі з США в наявності в Україні

Лізинг транспортного засобу (фінансова оренда з розстрочкою викупу) - хороша альтернатива покупці в кредит. Він вигідний тим, хто бажає придбати машину з мінімальними витратами сил, часу і коштів. Принципові відмінності лізингового фінансування, від банківського кредитування, в тому, що при оформленні лізингу набагато менші вимоги до платоспроможності клієнта, дуже швидке прийняття рішення по фінансуванню і мінімізований пакет наданих документів.

Для покупки автомобіля в лізинг для клієнтів нашої компанії немає необхідності оформляти заставні зобов'язання або реєстрацію автомобіля на своє ім'я. Крім того, у вартість вже включені не тільки реєстрація авто і внесок до ПФ, а й страховки ОСЦВО і КАСКО. При цьому клієнт взагалі не бере участі в оформленнях. Після підписання лізингового договору і акту прийому-передачі, машина повністю готова до експлуатації і знаходиться у повному розпорядженні клієнта.

Купівля автомобіля в лізинг - оптимальне фінансове рішення для тих, хто цінує час і не бажає витрачати час, сили і гроші на додаткове оформлення.

Послуги лізингу здійснюються нашою компанією через лізингові компанії-партнери, які мають відповідні ліцензії НБУ і Нацкомфінпослуг. Це відомі і перевірені компанії, давно діють на ринку України. Користування послугами лізингу через нашу компанію гарантує повну законність і захищеність клієнтів від будь-яких неприємностей у цій сфері. Після отримання та узгодження лізингової пропозиції ми готові на вимогу клієнта надати для ознайомлення текст типового лізингового договору, а також сертифікат Нацкомфінпослуг про включення даної лізингової компанії в реєстр компаній, які можуть надавати лізингові послуги.

Переваги покупки авто в лізинг в АтлантікЕкспресс для фізичних осіб

 • Купити авто в лізинг простіше, ніж в кредит, оскільки до покупця пред'являються більш низькі вимоги щодо платоспроможності
 • Купівля авто в лізинг дозволяє користуватися власним автомобілем, не маючи його у власності, а значить буде цікавий тим, хто не бажає афішувати наявність транспортного засобу в своєму майні (держчиновники, які не бажають показувати наявність у власності дорогого майна, люди, які турбуються за свою власність у випадку розлучення і поділу майна і т.д.). Власність на автомобіль оформляється вже після закінчення терміну дії договору лізингу, без додаткових виплат.
 • У лізинг можна придбати комерційний транспорт (вантажний, пасажирський, спецтехніку), в той час як взяти кредит на купівлю комерційного транспорту фізичній особі вкрай складно.
 • У порівнянні з автокредитом, угоду про покупку авто в лізинг простіше розірвати.
 • У договір лізингу входить безліч додаткових послуг, які бере на себе лізингова компанія. Наприклад, оформлення та реєстрація транспорту в сервісному центрі, сертифікація і отримання номерних знаків, оплата внеску до Пенсійного фонду і т.д. При цьому вартість цих послуг буде рівномірно розбита на всі лізингові платежі, так само буде розбита і вартість страхування авто як по ОСЦВО, так і по КАСКО.
 • Автолізинг обходиться істотно дешевше, ніж звичайна довготривала оренда автомобіля, або беззаставне банківське кредитування.

Переваги покупки авто в лізинг в АтлантікЕкспресс для юридичних осіб

Певною мірою лізинг можна порівняти з кредитуванням. Однак на відміну від кредиту лізинг не передбачає додаткового забезпечення з боку одержувача майна. При оформленні лізингу документальна частина не настільки велика, як за оформлення кредиту. За умовами лізингу активи під заставу не надаються - лізингодавець залишається власником предмету лізингу до кінця терміну договору. Ця умова надзвичайно важлива для середнього та малого бізнесу, які не мають “зайвих” активів для застави.
Переваги фінансового лізингу:

Основні переваги

 • Клієнт платить тільки перший внесок і комісію за оформлення. Платежі за реєстрацію та страхування предмету лізингу сплачуються рівними частинами протягом усього терміну лізингу
 • Низькі вимоги до застави у порівнянні з оформленням кредиту, ніяких вимог щодо будь-якого додаткового забезпечення
 • Відсутність додаткових щомісячних платежів протягом усього строку лізингу
 • Можливість придбання необхідного активу в найкоротші терміни, в разі нестачі власних коштів, і спрямування вільних ресурсів на інші пріоритетні цілі
 • Предмет лізингу не може бути об'єктом податкового арешту (не підлягають відчуженню податковими органами)

Переваги в оподаткуванні

 • Предмет лізингу зараховується на баланс клієнта як основний засіб, на який нараховується амортизація, що зменшує базу для нарахування податку на прибуток
 • Клієнт отримує податковий кредит з ПДВ на загальну вартість предмету лізингу в момент його отримання
 • Відсотки і комісії по лізингу включаються до витрат фінансового періоду, зменшуючи базу оподаткування з податку на прибуток
 • На вартість відсотків або комісій у складі лізингового платежу, в рамках договору фінансового лізингу, не нараховується ПДВ, так як ці операції не є об'єктом оподаткування

Як відбувається процес купівлі авто в лізинг в АтлантікЕкспресс

Після вибору автомобіля і узгодження його вартості, клієнт, який бажає придбати авто в лізинг, може ознайомитися з лізинговим пропозицією по цьому автомобілю на типових умовах (термін фінансування - 2 роки, аванс 30%, погашення - рівномірний графік платежів.). Далі, необхідно уточнити бажані умови фінансування (термін, аванс, графік, прив'язка до валюти) і надати паспорт та ІПН, для юр.осіб - реєстраційні документи. Після перевірки платоспроможності, остаточно узгоджуються умови, укладається договір лізингу і, після оплати авансового платежу, клієнт підписує акт прийому-передачі авто і отримує в своє розпорядження повністю готовий до експлуатації автомобіль.

Як приклад - лізингова пропозиція по автомобілю DODGE CHALLENGER 2016 вартістю $ 29,900:

Авансовий платіж 30% - 238 781,40 грн .; одноразова комісія - 19 898,45 грн.

Покупка авто в лізинг з AtlanticExpress

Реєстрація автомобіля (постановка на облік у Сервісному центрі МВС України) виконується співробітниками лізингової компанії, її фахівці самостійно реєструють авто і оплачують всі збори і оплату до Пенсійного фонду. Автомобіль переходить у користування лізингоодержувачу. Після закінчення терміну договору автомобіль переходить у власність покупця без будь-яких додаткових оплат.

За всіма питаннями, що стосуються, як вибору автомобіля з Кореї або США, так і покупки його в лізинг можна отримати консультацію, зв'язавшись з нами будь-яким доступним способом, зазначеним на сайті, або відвідавши будь-який з наших офісів, адреси яких вказані на сторінці контактів.

Ми в соцмережах