Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Китайські електромобілі: компанія Atlantic Express відкриває новий напрямок імпорту в Україну

Ми починаємо возити електрокари з Китаю! NIO, Geely, BYD, Xpeng, LI, JAC, BAIC — ці та інші марки китайських електромобілів тепер можна купити і доставити разом з Atlantic Express.

Відкрили на сайті великий каталог китайських електромобілів українською мовою.

Ми розмістили кілька перших десятків електричних авто в цьому розділі, щоб ви могли оцінити якість, дизайн і характеристики. Це реальні електрокари з Китаю, які продаються на їх майданчиках. Будь-який з цих електромобілів, і не тільки, можна пригнати з нами в Україну. У найближчому майбутньому каталог китайських електрокарів поповниться новими цікавими пропозиціями!

У чому переваги електромобілів з Китаю?

Вони інноваційні та технологічні. Китай має найбільш сильну і масштабну економіку на планеті. Це дозволяє розвивати технології з величезною швидкістю. Вони вже багато в чому обходять Америку і Євросоюз. У цих умовах китайським компаніям вдається створювати електричні авто найвищої якості. Кожен китайський електромобіль має самі передові системи, функції та технології.

У китайських електрокарів великий запас ходу, потужні мотори і зразкові акумуляторні батареї. Усередині вони мають оснащення за найвищими технічними і естетичними стандартами. Це зручний мультимедійний інтерфейс, синхронізація з мобільними пристроями, висококласні матеріали обробки, великий набір систем безпеки.

У Китаї ширший вибір і більш різноманітний асортимент. Там активно виробляють і продають електричні авто. Китай займає приблизно половину ТОП-10 головних виробників електромобілів в світі. Електрична модель є абсолютно в кожному сегменті. Регулярно з’являються абсолютно нові моделі, які розширюють охоплення.

Китайські електромобілі коштують дешевше. Приблизно на 20-30% і навіть 40% в порівнянні з аналогами з США і Європи. Купити авто з Китаю в Україну з електродвигуном можна всього за $13000. Це буде новий електромобіль — седан або кросовер з хорошим запасом ходу.

Електрокари в Китаї коштують недорого завдяки тому, що уряд інвестує і субсидує цю галузь. Виробляти електричний транспорт в КНР — вигідно і трендово! Тому китайські виробники мають можливість залишати низький рівень цін на електричні моделі.

Задавайте питання і залишайте заявку на електромобіль з Китаю — Atlantic Express

Ми переконані, що китайські електромобілі стануть цікаві багатьом нашим клієнтам. Тому ми розширюємо охоплення автомобільного ринку і створюємо цікаву альтернативу для покупців в Україні. Чекаємо ваших запитань і заявок на електрокари з Китаю. Пишіть нам на сайті, в Facebook і Telegram, а також телефонуйте ;+38(068) 601-02-03; и +38(098) 597-00-88.

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися