Гібридні авто зі США і Кореї в Україні

Сайт, де можна купити гібридні автомобілі з США і Кореї під замовлення. Гібридні авто - це економія на паливі та турбота про навколишнє середовище! Абсолютно всі гібридні авто під замовлення: Toyota Prius, Chevrolet Volt, Toyota RAV4, Lexus CT200h, Ford Fusion, Toyota Camry, Kia Optima, Hyundai Sonata і т.д. Гібридні авто з США і Кореї в Україні.

Підбір гібридних авто з США і Кореї в Україні

Якщо ви хочете вигідно придбати гібридний авто з Америки або Кореї, просто відправте нам заявку на підбір автомобіля. Це безкоштовна послуга! Професійні менеджери підберуть лише найкращі варіанти гібридів на аукціонах США і Кореї, які будуть відповідати вашим побажанням і бюджету. Підбір гібридів на аукціонах Copart, IAAI, Manheim, CARS.com, Glovis і т.д.

Умови

Потрібно купити гібрид недорого? Зателефонуйте!
Гібридні авто - чиста економія

Гібридні автомобілі стали перехідною ланкою між авто з ДВС і електромобілями. Істотна економія і екологічність що не впливає на запас ходу - це те, що виділяє гібридні авто. Першим гібридом, який зробив революцію, став Тойота Пріус. Але Пріус далеко не єдина модель, яка заслуговує уваги.

Гібридні авто відрізняються за типом гібридної установки і принципом дії:

Plug-In (гібриди з можливістю підключення) - тип авто, де гібридну систему, що складається зі звичайного ДВС і електромотора на батареях, яку можна підключити до електромережі для підзарядки. Також ця гібридна установка може називатися PHEV. Це найбільш економічні гібриди, в більшій мірі використовуються Toyota. До плагін гібридів відносяться: Toyota Prius C, Toyota Auris, Toyota RAV4 і т.д.

Комбінований гібрид - застосовується у повнопривідних моделях, коли за передню вісь відповідає ДВС, а задню вісь приводить у дію електромотор. До такого класу гібридів відносяться: Toyota Highlander, Toyota RAV4, Lexus RX450h, Mitsubishi Outlander і т.д.

Послідовна система - тип гібрида з найбільш простою схемою передачі обертаючого моменту на вісь через трансмісію, але з досить слабким ККД, що позначається на підвищеній витраті палива. Така система використовується на моделях: Chevrolet Volt, BMW i3, Toyota Camry Hybrid і т.д.

Послідовно-паралельна система - одна з найпоширеніших гібридних установок, яка є комбінацією послідовної і комбінованої системи. Використовується на таких моделях, як: Toyota Prius, Yaris Hybrid, Auris Hybrid, Camry Hybrid, Avalon Hybrid, а також в моделях Lexus - CT 200h, IS 300h, GS 300h, GS 450h.

КОМПАНІЯ ATLANTICEXPRESS УКРАЇНА ПРОПОНУЄ СВОЇМ КЛІЄНТАМ:
Быстрый и профессиональный подбор и выкуп гибридных автомобилей на ведущих аукционах США и Кореи
 • Підбір та викуп цілих авто
 • Конкурентні ціни на послуги
 • Безпечну та швидку логістику в Україну (від 8 до 10 тижнів)
 • Повне документальне оформлення
 • Послуги брокера та експедитора
 • Допомога при митному очищенню авто
 • Підбір необхідних запчастин, допомога в ремонті авто
 • Допомога при сертифікації та постановці на облік в МРЕВ
 • Прозору та зрозумілу схему роботи згідно з договором
 • Страхування транспорту при доставці
 • 100% виконання взятих на себе зобов'язань
 • Більш 6,000 клієнтів отримали свої машини з економією до 50%, завжди більше 100 машин в нашому каталозі, в наявності в Україні
 • Великий вибір дизелів і газових авто з Кореї
nissan leaf купити в Україні Tesla Model S купити в Україні
Економія
Гібриди дійсно економічніше своїх чисто бензинових аналогів. Не відмовляйте собі у мобільності і не думай про відстані. Економте на паливі до 50 відсотків.
Екологія
Гібриди набагато безпечніші в плані вихлопів. Їх чистота позитивно впливає на екологію, а також мотивує уряди багатьох країн створювати особливі умови для покупців гібридних авто
Вигода в перепродажі
Гібридні автомобілі слабо втрачають в ціні, оскільки паливо стає дорожче, а інтерес людей до економічних машин зростає. Продати гібрид можна набагато вигідніше, ніж звичайний автомобіль, який значно дешевшає з року в рік.
Купуйте гібридні авто швидко і недорого. Найпопулярніші гібридні авто в Україні за найвигіднішими цінами.

Потрібно купити гібрид недорого? Зателефонуйте!