FAQ: Авто з США
Як відбувається купівля авто в Америці? Що потрібно для замовлення автомобіля в США з пільговим розмитненням? Відповіді на ці та інші популярні питання читайте далі.
Чи вигідно купляти авто з США?
Актуальність авто з США в Україні підкріплена доступністю машин на американському ринку. Величезний вибір автомобілів, зазвичай мінімального віку, з малим пробігом, незначними пошкодженнями та за доступною ціною робить придбання значно вигіднішим, ніж в Європі, а в Україні й поготів. В залежності від аукціону та моделі економія може досягати 15-50% у порівнянні з аналогічними автомобілями на вітчизняному ринку.
В Америці можливо купити тільки биті авто?
В Америці можна купляти не тільки авто з пошкодженнями, але й абсолютно цілі або відновлені машини. Причина завезення в Україну битих авто - остаточна ціна, яка навіть після витрат на купівлю, доставку, оформлення та ремонт набагато нижча за пропозиції на аналогічні авто в Україні та Європі. Цілий автомобіль купляти не так вигідно, адже на аукціоні він буде продаватися дорожче, а як наслідок подорожчає і розмитнення. При купівлі відновленого автомобіля економія менш відчутна, ніж у випадку з пошкодженим авто.
Які автомобілі ми купуємо для наших клієнтів?
Менеджер має завдання - знайти клієнту найкращий та найвигідніший варіант автомобіля. Під час пошуку він керується чіткими правилами компанії, які забезпечують підбір якісного авто. Першочергово менеджер має впевнитися в належному стані лоту та здійснити перевірку всіх необхідних даних, і тільки після цього вступати в торги. Якщо машина має серйозні проблеми, то він проходить повз такої пропозиції та підбирає інше авто.
Як відбувається перевірка автомобіля перед придбанням?
У роботі менеджери дотримуються чітких стандартів. Перший етап перевірки- візуальний огляд авто на фотографіях. Якщо вартість відновлення буде занадто високою або автомобіль не підлягає відновленню взагалі, співробітник відмовляється від лоту. Далі відбувається аналіз наявної на аукціоні інформації про автівку, що дозволяє виявити неточності в даних про машину. Наступний етап - перевірка історії авто за національними базами (Carfax, AutoСheck тощо) та за внутрішньою базою компанії. Останньою ланкою є виявлення фактів повторного перепродажу, приховування випадків ДТП тощо. Менеджер бере участь у торгах тільки коли на 100% впевнений в автомобілі.
Чи можливо відмовитись від авто?
Відмовитись від автівки можливо виключно до моменту виграшу на аукціоні. В іншому випадку клієнт втрачає заставний депозит, який сплачується після підписання договору про наданні послуг з підбору, купівлі та доставки автомобіля з Америки між клієнтом та компанією.
Для чого перед Аукціоном з клієнта стягується депозит?
Депозит - обов'язкова сума, яка сплачується клієнтом на той випадок, якщо він відмовиться від вже придбаного автомобіля або не сплатить вартість лоту у визначений термін. На кожному аукціоні діє система штрафів за відмову від виграного лоту чи затримку оплати. Страховий депозит покриває витрати компанії у разі невиконання платіжних зобов'язань клієнтом.
Яка сума депозиту?
Сума депозиту залежить від аукціону, на якому виставлено лот, та вартості авто. Якщо ціна на автомобіль на торгах не перевищує 10 тисяч доларів, розмір депозиту є фіксованим - $1000. Якщо вартість більша за $10 000, то сума становить:
 • на аукціоні Copart - 10% від загальної вартості авто та комісійних зборів аукціону;
 • на аукціоні IAA-Insurance - 15% від загальної вартості авто та комісійних зборів аукціону;
 • на аукціоні Manheim - фіксовані 20% від загальної вартості авто та комісійних зборів аукціону, незалежно від ціни лоту.
Коли автомобіль виграно - депозит включається до суми, що сплачується за авто після завершення аукціону.
В яких випадках депозит повертається клієнтові?
Клієнт отримує свій депозит у випадку відмови від купівлі автомобіля до моменту виграшу торгів по лоту. Також повернення відбувається якщо наша компанія не змогла придбати автомобіль на аукціоні в рамках визначеного бюджету. За бажанням клієнта депозит може бути використаний для купівлі іншого авто.
В яких випадках депозит НЕ повертається клієнту?
Депозит не повертається за відмови від оплати вже виграного на аукціоні автомобіля та у випадку несплати клієнтом вартості машини у регламентовані договором строки (зазвичай 3 робочих дні). Страхова сума використовується нашою компанією для сплати штрафів, які накладаються аукціоном на нас, як на ліцензованого учасника торгів.
Які є гарантії?
Наша компанія гарантує виконання зобов'язань, прописаних у договорі, який укладається з клієнтом. Документ має юридичну силу з моменту підписання сторонами та діє до остаточного виконання ними договірних зобов'язань. В ньому чітко прописуються всі цифри, строки, а також дані про автомобіль/автомобілі, що цікавлять клієнта. Договір складається в двох екземплярах, по одному для кожної із сторін.
Які послуги я можу отримати?
Наша компанія надає повний пакет послуг, пов'язаних з експортом авто з США в Україну. Він включає: підбір та пошук авто, купівлю авто згідно з запитом клієнта або придбання авто, обраного замовником самостійно (за посиланням), доставка авто, допомога з оформленням документації, експедиторські та брокерські послуги, допомога при розмитнені, сертифікації, державній реєстрації, ремонті та пошуку запчастин, послуга “під ключ”.
Що таке послуга “під ключ”?
Послуга “під ключ” передбачає супровід автомобіля нашою компанією безпосередньо до доставки повністю готового до експлуатації авто на адресу замовника.
Скільки коштують ваші послуги?
Вартість наших послуг фіксована - $750. Вона НЕ залежить від вартості автомобіля, що купується, його типу та місця доставки.
Скільки часу займає доставка авто з США?
Строки доставки авто з США залежать від таких чинників:
 • 1. Фізична віддаленість автомобіля від найближчого порту відправлення;
 • 2. Тип транспортного засобу: вартість доставки седану/хетчбеку/універсалу/купе значно нижча, ніж вартість доставки кросоверу/пікапу/мінівену/бусу/вантажівки;
 • 3. Порт прибуття авто в Європі;
 • 4. Погодні умови чи інші чинники, які від нас не залежать.
Зазвичай наша компанія доставляє автомобілі морем безпосередньо в Україну, в порти Одеси, Южного або Чорноморська. За бажання замовника можлива доставка в німецький порт Бремерхафен, в Грузію в порт Поті або литовський порт Клайпеда. Приблизний строк прибуття авто в Україну становить 60 днів, в Литву - 40 днів, в Німеччину - 20 днів. Також ми здійснюємо доставку будь-яких ТЗ в будь-яку точку Світу іншими способами. У такому випадку тип, строки та ціна логістичних послуг обговорюються з клієнтом в індивідуальному порядку.
З чого складається остаточна вартість авто з США?
Остаточна вартість авто залежить від його ціни на аукціоні, включає обов'язкові платежі:
 • 1. Комісії аукціону - залежить від аукціону та виграшної ціни лоту;
 • 2. Доставка суходолом - залежить від відстані до найближчого порту відправлення та типу ТЗ;
 • 3. Доставка морем - залежить від порту прибуття та типу ТЗ;
 • 4. Експедиторські послуги;
 • 5. Брокерські послуги;
 • 6. Розмитнення;
 • 7. Збір в Пенсійний Фонд - 3-5%;
 • 8. Сертифікація;
 • 9. Ремонтні роботи (за необхідності);
 • 10. Послуги нашої компанії.
Яка вартість доставки авто з США в Україну?
Вартість доставки авто з США в Україну залежить від типу транспортного засобу та фізичної віддаленості авто від найближчого порту відправлення. Кожен клієнт перед початком торгів отримує таблицю з розрахунком ціни автомобіля “під ключ”, до якої включено всі платежі та доставка. Також є можливість розрахувати вартість послуги самостійно, скориставшись калькулятором доставки на нашому сайті.
Чи можу я відстежувати процес доставки?
Так, на нашому сайті ви можете отримати актуальну інформацію про автомобіль і свіжі фото з порту відправлення в США, скориставшись розділом відстеженняa>. Для цього достатньо ввести VIN код вашого автомобіля та почати пошук.
Що робити після прибуття машини в Україну?
Коли автомобіль прибув в Україну, покупець відправляється в порт. Без особистої присутності клієнта, як і власника авто, контейнер не відкриють. Експедитор передає клієнту тайтл (техпаспорт) на автомобіль, виписку про сплату всіх платежів на аукціоні, чеки за оплату експедиторських послуг. Всі документи, разом з паспортом та ІПН покупця, передаються митному брокеру, який починає процес розмитнення. Ви можете розмитнити автомобіль на будь-якій митниці з будь-яким брокером.
Скільки коштує розмитнення авто в Україні і скільки триває процедура?
Вартість розмитнення авто залежить від вартості машини (зазвичай згідно з тайтлом), віку ТЗ, об'єму та типу двигуна. Провести розрахунок можна, скориставшись калькулятором розмитнення на нашому сайті. Середній строк митного очищення транспортного засобу - 7 днів.