АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА - ВИГІДНА ТА НАДІЙНА ДОСТАВКА АВТОМОБІЛІВ З США

Автомобільний ринок США приваблює водіїв всього світу найнижчими цінами на авто. Пропозиції цікавлять не тільки низькою вартістю, а й якістю та асортиментом. Це дозволило автомобілям зайняти позиції лідерів серед товарів, що експортуються. Авторинок США відкритий для будь-кого з будь-якої країни.

Але самотужки купити, а тим паче доставити автомобіль з-за океану вельми складно. Компанія Атлантік Експрес надає професійну допомогу, вирішує всі питання щодо купівлі, доставки та документального супроводу авто з США.

Калькулятор вартості доставки
Оберіть аукціон
Оберіть місто
Оберіть розмір транспортного засобу
Оберіть порт доставки
Результат
Вартість доставки
Строк доставки
Порт відправлення
* Додатково портом відправлення може стягуватись плата за стоянку автомобіля

Компанія АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА забезпечить безтурботну, легку та якісну доставку автомобіля. Багаторічний досвід у сфері міжнародних транспортно-логістичних послуг дозволяє нам вирішувати будь-які проблеми та питання, що можуть виникати в процесі оформлення, купівлі та доставки автомобіля з Америки.

Компанія АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА здійснює відвантаження автівок та вантажів з таких портів США: Чикаго, Нью-Йорк, Норфолк, Саванна, Майамі, Хьюстон, Лос-Анджелес, Сієтл, Анкоридж, Торонто (Канада). Ми надаємо послуги з:

З нами Ви можете не тільки відкрити для себе найбільш масштабний ринок БУ автомобілів з неймовірно низькими цінами, а й скористатися його перевагами.

Для Вас ми придбаємо та забезпечимо доставку вживаних автомобілів з будь-яких аукціонів США, серед яких Copart.com (Копарт), Manheim.com(Манхейм), IAAI.COM. Купити авто в США сьогодні можна не тільки вигідно, але й просто. Машини з Америки мають високу якість сборки, завдяки чому клієнт заощаджує до 50% відносно цін на аналогічні моделі в Україні.

100.000 Предложений Б/У Авто на Аукционе
Переваги роботи з АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА
Вигідна доставка
Компанія працює з 11 вантажними терміналами, розташованими в основних портах Сполучених Штатів і Канади, що дозволяє значно заощаджувати на доставці автомобілів.
Без посередників
Ми - логістична компанія, яка співпрацює з аукціонами в США офіційно. Завдяки цьому у нас діють первинні ціни на автомобілі та доставку, без надбавок та скритих платежів.
Гарантія якості
Перед тим, як купити автомобіль, ми старанно перевіряємо його історію. Ми працюємо тільки з якісними автівками.
Ціна на аукціоні
Обираючи нас, Ви отримуєте найнижчі аукціонні збори та ціни на доставку.
Бажаєте купити авто в США, але не знаєте, як це зробити?
Ми радо допоможемо Вам! ATLANTIC EXPRESS - професіонали купівлі та доставки автомобілів з США. Ми зробимо все, щоби придбання було для Вас вигідним та безтурботним!
Виникли питання? Зателефонуйте!
Як порахувати вартість доставки б/у авто з США в Україну?

Для розрахунку термінів і вартості доставки використовуйте калькулятор на цій сторінці сайту Atlantic Express. Введіть назвe аукціону, місто відправки, розмір транспортного засобу і порт прибуття.

Скільки днів займає доставка авто з США і Кореї?

Якщо авто доставляється з Америки, то близько 6-8 тижнів, якщо з Південної Кореї - в середньому 5 тижнів. (Для США на сторінці є калькулятор доставки де виведені середні терміни на доставку для кожного з портів відправлення з США).

Ви страхуєте авто в процесі доставки?

Так. Крім страховки від повної втрати вантажу, яка робиться за замовчуванням, тлантик Експрес єдиний в Україні пропонує і дод. страхування авто від дрібних пошкоджень (подряпин), які можуть завдати автомобілю в процесі навантаження\вивантаження з контейнера.

Чи доставляєте авто по Україні?

Так, після прибуття авто в порт, ми можемо організувати подальшу доставку машини в будь-яке місто України, на СТО або до вашого будинку.