Menu

Доставка авто з США

Атлантик Експрес Україна – це завжди вигідна та надійна доставка автомобілів з США!

На сьогоднішній день автомобільний ринок США пропонує найнижчі ціни на авто у всьому світі. Пропозиції американського авторинку настільки привабливі і цінами, і якістю, і асортиментом, що експорт автомобілів став лідером серед товарів, що експортуються. Автомобільний ринок США відкрито для будь-якого покупця в усьому світі.

Однак купити, а тим більше доставити автомобіль самостійно, перебуваючи за океаном, дуже складно. Без професійної допомоги тут просто не обійтись. Компанія Атлантик Експрес візьме на себе весь клопіт з купівлі, доставки та документального супроводу авто із США.

Калькулятор вартості доставки

Ціна під ключ (з урахуванням доставки та розмитнення)
Вартість доставки по суші
-
Порт відправки
-
Орієнтовні строки доставки
-

Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА зробить процес доставки автомобіля легким та ефективним, виправдавши всі Ваші очікування! Багаторічний досвід роботи у сфері міжнародних транспортно-логістичних послуг, допоможе вирішити будь-які проблеми та питання, що виникають у процесі оформлення, купівлі та доставки автомобіля.

Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА - відвантажує автомобілі та вантажі з наступних портів у США: Чикаго, Нью-Йорк, Норфолк, Саванна, Майамі, Х'юстон, Лос-Анджелес, Сіетл, Анкорідж та Торонто (Канада). Надаємо наступні послуги нашим клієнтам:

  • авіаперевезення;
  • морські перевезення;
  • експорт автомобілів;
  • пересилання вантажів;
  • страхування;
  • вантажоперевезення.

Відкрийте для себе найбільший ринок Б/В автомобілів за неймовірно низькими цінами за нашою допомогою.

Ми купимо та забезпечимо доставку вживаних автомобілів з будь-яких автоаукціонів США, включаючи найпопулярніші: Copart.com (Копарт), Manheim.com(Манхейм), IAAI.COM. Купити авто в США сьогодні простіше ніж будь-коли, тим більше що машини з Америки відрізняються якістю збірки і дозволять Вам заощадити на покупці до 50% порівняно з цінами в Україні.

Переваги роботи з Атлантик Експрес Україна

Вигідна доставка
Компанія оперує 11 вантажними терміналами, розташованими у ключових портах Сполучених Штатів та Канади, що дозволяє значно економити на доставці автомобілів.
Без посередників
Ми є логістичною компанією, яка офіційно співпрацює з аукціонами в США. Завдяки цьому ми можемо запропонувати ціни на автомобілі та доставку від першого постачальника послуги.
Гарантія якості
Ми ретельно перевіряємо історію автомобіля перед його покупкою. З нами лише якісні автомобілі!
Ціна на аукціоні
Довіривши покупку авто професіоналам, Ви отримуєте: найнижчі аукціонні збори та ціни на доставку.

Авто в наявності в Україні

2015 BMW X5 XDRIVE35I
Пробіг: 160,143 км Паливо: бензин Коробка: автомат
2021 MAZDA CX-5 GRAND TOURING
Пробіг: 45,214 км Паливо: бензин Коробка: автомат
2017 JEEP WRANGLER SAHARA
Пробіг: 41,513 км Паливо: бензин Коробка: автомат
2020 TESLA MODEL X PERFOMANCE
Пробіг: 45,000 км Паливо: електрика Коробка: автомат