Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Чи можна купувати авто в США і Кореї під час локдауна з 8 по 24 січня? Актуальні дані про наші плани, роботу портів та митниці.

З 8 по 24 січня 2021 року Кабінет Міністрів ввів жорсткий локдаун для протидії поширенню COVID-19 на всій території України. Протягом цього періоду, який назвали “карантином зимових канікул”, будуть діяти посилені карантинні обмеження. Робота багатьох сфер суспільного життя фактично зупиняється. Уже з минулої п’ятниці, 8 січня, заборонено проведення масових заходів, повноцінна робота кафе, барів і ресторанів, відвідування освітніх установ, робота ТРЦ, робота більшості господарських суб’єктів у сфері торговельного та побутового обслуговування населення. Повний список обмежень можна подивитися в офіційній постанові Кабінету Міністрів.

Режим роботи Atlantic Express під час локдауна, з 8 по 24 січня 2021

Компанія Atlantic Express продовжує роботу в загальнонаціональний локдаун. Ми не припиняємо свою діяльність і лише переходимо на законний і більш безпечний онлайн-формат роботи з клієнтами. Працюємо 24/7. Як і в звичайний час, ви можете отримати повний спектр наших послуг без відвідування офісу. Відзначимо, що значна частина наших клієнтів саме так і замовляє авто з США, навіть коли немає ніяких обмежень. Відвідування офісу стає необхідністю для тих, хто хоче особисто познайомитися з менеджером і тет-а-тет обговорити деталі покупки.

Якщо виникне необхідність, ми обов’язково зустрінемося з клієнтами в офісі навіть під час локдауна. Якщо ж такої необхідності не буде, то всім нашим клієнтам доступне замовлення авто з США, Канади та Кореї у віддаленому режимі, прямо з дому!

Ми завжди на зв’язку, спілкуємося з клієнтами по телефону, на сайті та в месенджерах. Пишіть нам у Viber\Telegram\WhatsUP — Контакти.

Робота портів з 8 по 24 січня 2021

Морські і сухопутні вантажоперевезення здійснюються в повному обсязі. Загальнонаціональний карантин ніяк не впливає на їх роботу. Як українські порти, так і зарубіжні продовжують роботу в звичайному режимі. Більш того, можна робити сміливі прогнози, що в найближчі місяці ситуація ніяк не зміниться! Тому ми рекомендуємо своїм клієнтам спокійно і рішуче робити будь-які заплановані покупки на аукціонах США. Ніяких побоювань бути не повинно. Якщо в роботі портів або будь-яких інших служб, які задіяні в покупці та доставці авто авто з-за кордону будуть намічатися будь-які зміни, ми негайно повідомимо вас про це!

Розмитнення авто на карантині, з 8 по 24 січня 2021

Робота української митниці під час загальнонаціонального локдауна ніяк не обмежується. Будь-які авто з США, Канади та Кореї будуть за планом проходити розмитнення. Не очікується ніяких затримок або обмежень.

Таким чином, січневий локдаун ніяк не може перешкодити вашим планам, якщо ви плануєте купити авто за кордоном. Компанія Atlantic Express надає свої послуги в усіх напрямках в повному обсязі.

Чекаємо на ваші заявки на сайті або за телефонами: +38(068) 601-02-03 , +38(098) 597-00-88.

Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я і тільки вигідних придбань!

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися