Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Що таке Vin-код

VIN-код – це унікальний ідентифікаційний номер автомобіля, який надається машині виробником, складається з 17 символів. В цьому коді міститься інформація про виробника, характеристика автомобіля і рік випуску. Код створюється на основі стандартів ISO 3779-1983 та ISO 3780. Цей код набивається на нероз’ємні частини кузова чи шасі, або на спеціально виготовлених табличках (шильдиках).

В залежності від країни в якій або для якої виробляється автомобіль, він код може містити або латинські, або арабські літери.

Як читати VIN-код

17-значний номер розбивається на три частини. У першій частині з трьох символів вказується виробник автомобіля, географічна зона, код країни і код виробника.

Друга частина є ідентифікаційним номером з шести символів, які позначають автомобіль згідно конструктивних документів.

Третя частина він-коду складається з 8 символів, з яких останні 4 – цифри. Перший знак цієї частини – код року виробництва авто чи модельного ряду, які надаються згідно з Порівняльною таблицею цифр та букв. Останні три цифри – порядковий номер авто.

Якщо виробник виробляє менше 500 автомобілів в рік, в якості третього знаку першої частини він-коду використовується цифра 9. Для такого виробника комбінація знаків, які ідентифікують конкретного виробника, проставляють на третьому, четвертому та п’ятому символах частини коду.

Как читать вин-код

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися