Для всіх машин з Америки: Достатньо вставити VIN-номер, щоб перевірити, чи потрапляв автомобіль в ДТП, чи мало місце утоплення, скільки в нього було власників, скільки разів він перепродавався, реальний пробіг тощо.
14 996 км
Бензин
2016
Ставка $3 950
28 265 км
Бензин
2016
Ставка $6 900
10 283 км
Бензин
2020
Ставка $4 500
69 732 км
Бензин
2013
Ставка $1 200
3 066 км
Бензин
2020
Ставка $1 000
29 891 км
Бензин
2016
Ставка $6 125
121 677 км
Бензин
2015
Ставка $4 000
39 676 км
Бензин
2015
Ставка $500
25 653 км
Бензин
2015
Ставка $3 300
36 554 км
Бензин
2014
Ставка $1 350
72 292 км
Бензин
2014
Ставка $500
56 143 км
Бензин
2015
Ставка $500
85 487 км
Бензин
2014
Ставка $1 000
22 441 км
Flexible
2016
Ставка $8 200
29 958 км
Бензин
2014
Ставка $5 000
92 851 км
Бензин
2013
Ставка $2 050
41 098 км
Бензин
2016
Ставка $1 000
- км
Гібрид
2014
Ставка $3 200
34 512 км
Бензин
2014
Ставка $750
- км
Дизель
2016
Ставка $500
65 823 км
Бензин
2015
Ставка $1 050
41 774 км
Бензин
2016
Ставка $500
35 301 км
Flexible
2014
Ставка $500
45 044 км
Бензин
2011
Ставка $725
34 556 км
Бензин
2016
Ставка $1 000
26 978 км
Бензин
2015
Ставка $1 100
- км
Бензин
2010
Ставка $1 050
Отримати консультацію з купівлі авто в США

Carfax безкоштовно

VIN-звіт (Carfax): Безкоштовно для клієнтів Атлантік Експрес

Коли купуєте автомобіль з США, треба бути певним в його історії. Зробити перевірку доволі просто, а для клієнтів компанії Atlantic Express - ще й безкоштовно. В Америці діє загальнонаціональна база даних Carfax, яка містить історію кожного зареєстрованого авто на території США та Канади. Далі ми розповімо, як правильно читати звіт, що він собою являє та на що необхідно звертати особливу увагу.

ПРИКЛАД Carfax звіту та Фото Звіту (при купівлі аналогічний файл буде вислано на вказаний Вами e-mail):

Що таке VIN звіт (Карфакс) та для чого він?

Цей сервіс надає можливість отримати інформацію про історію автомобіля з США. Звіт допомагає покупцю уникнути ризику купівлі машини з прихованими проблемами, котрі можуть призвести до дорогих ремонтних робіт. До нього вноситься інформація про машину з різних джерел: страхових компаній, автосалонів, СТО, правоохоронних органів та інших державних установ тощо. Інакше кажучи, вся історія за VIN номером міститься в одному документі. Звіт платний - ціна $4,95. Але наша компанія надає його безкоштовно, оскільки при купівлі авто з США звіт про стан та історія автомобіля є обов'язковими для співробітників, які займаються пошуком та купівлею машини з американських аукціонів.

Зміст звіту

Звіт складається з п'яти розділів, завдяки яким можна отримати найбільш повну історію авто. В кожному з них міститься та чи інша логічно об’єднана інформація. Розгляньмо кожний з них окремо.

Загальна інформація (Vehicle Report)

Розділ містить ввідну інформацію, виступає таким собі конспектом усього звіту. Тут вказується загальна характеристика автомобіля, а також найбільш важливі дані на які варто звернути увагу.

Інформація про ТЗ (Vehicle information) - загальні дані транспортного засобу: модель, VIN-код, тип авто, двигун та пальне, на якому він працює, а також привід. Тут можна перейти за посиланнями, де вказана повна комплектація авто.

  • Branded Title: Salvage - означає, що авто після ДТП і має технічні пошкодження. Зверніть увагу! Аукціони надають автомобілям сертифікати (Salvage, Clean title тощо) залежно від типу пошкоджень та правовстановлюючих документів на авто. Таким чином, Branded Title може містити різні значення.
  • Damage Report - звіт про пошкодження.
  • Previous owners - кількість власників.
  • At least 1 open recall - мінімум один відгук. Мається на увазі офіційна відкликна кампанія виробника.
  • Types of owners - тип власності на автомобіль. Це може бути як особисте користування, так і прокат, використання в таксі тощо.
  • Last report odometer reading - останній показник одометра (пробіг авто).

Інформація про кількість власників

Блок містить інформацію щодо власників. Зліва наведено дані про машину, коли вона належала першому володільцю. Зазначається рік придбання, тип власності, час володіння, штат/місто, де експлуатувався автомобіль, приблизний пробіг за один рік, а також останній показник одометра. Справа вказується та ж сама інформація по другому власнику. Розділ дозволяє перевірити VIN авто на випадок шахрайства з пробігом або впевнитись в кількості власників.

Стан транспортного засобу

До розділу вноситься інформація про стан автомобіля на момент перебування у власності попередніх в володільців. Кожна колонка відповідає одному з водіїв. Якщо у верхньому блоці ви бачите знак оклику (ALERT!) в червоному трикутнику - блок містить важливу інформацію, яка вказує, що автомобіль мав якісь пошкодження або несправності.

Додаткова інформація

З наведеного прикладу можна дізнатися, що за першого власника не було жодних проблем. Але з другим володільцем машина потрапила в ДТП. Статус Salvage, що знаходиться у розділі “Загальна інформація” (Vehicle Report), вказує, що вартість ремонтних робіт ТЗ на території США не є рентабельною, через що автівку було списано страховою компанією. Зі звіту видно, що автомобіль отримав статус Total Loss Reported, який можна перекласти як “відновленню не підлягає”. Але це не обов'язково означає, що машина дійсно була критично пошкоджена. Наприклад, від не дуже сильного удару спрацював піропатрон подушки безпеки. За законами США таке авто не може використовуватись на дорогах, навіть якщо неполадку можна легко виправити, через що страхові компанії списують ТЗ.

Детальна інформація

В останньому розділі вказується вся інформація щодо кожного з колишніх власників: коли автомобіль було придбано, який був пробіг на момент купівлі, зазначається джерело даних та інші корисні свідчення, які доповнюють попередні і більш детально їх розкривають. Блок дозволяє дізнатись, на якій станції було проведено ремонтні роботи або обслуговування, що спричинило звернення. Розділ також містить інформацію з поліцейських звітів, свідчення страхових компаній тощо. Таким чином, до нього входить вся наявна в базі даних інформація.

Чи бувають безкоштовні звіти?

Більш за все, шукаючи інформацію про такий звіт, ви знаходили пропозиції безкоштовного його отримання. Запевняємо, що безоплатно отримати повний звіт ви не зможете. Доступний максимум - перший блок з загальною інформацією, яка має спонукати до придбання всього звіту. Пам'ятайте, що сервіс бази даних - платний, є приватною власністю, перепродаж якої заборонений законом про інтелектуальну власність та захищається на державному рівні.

Атлантік Експрес

Є запитання?

Звертайтесь до експертів компанії Атлантік Експрес. Перед купівлею машини в США ми перевіряємо історію всіх без виключення авто в CarFax та в інший спосіб. Для своїх клієнтів Атлантік Експрес здійснює перевірки авто абсолютно безкоштовно. В нашій компанії ви отримуєте найбільш повний та глибокий аналіз стану машини, який не може надати навіть CarFax!

Атлантік Експрес - найбільший в Україні постачальник Авто з Америки. Ми маємо 8 фізичних офісів по всій Україні - контакти. Обираючи нас, ви гарантовано отримуєте кращий автомобіль за найкращою ціною
Що таке Карфакс (Carfax) звіт?

Карфакс (Carfax) — це загальнонаціональна база даних в Америці, яка містить інформацію по кожному транспортному засобу, зареєстрованому на території США і Канади.

Карфакс зберігає в собі історію:

  • про пробіг авто;
  • про ДТП та інші пригоди, що трапилися з автомобілем;
  • про всіх власників транспортного засобу (чи була задіяна машина в таксі, салонах оренди/прокату і тп.) ;
  • історію обслуговування транспортного засобу.
Де можна отримати (купити) Carfax звіт?

Отримати такий звіт може кожен, хто має VIN-номер автомобіля. На сайті Atlantic Express ви можете отримати повну історію бу автомобіля з США (Канади). Для клієнтів Atlantic Express Карфакс звіти надаються безкоштовно. В іншому випадку можна купити його у нас на сайті за $4,95.

Чи можна довіряти звіту з Carfax?

Так. У США суворо стежать за внесенням інформації про авто до національних баз даних (такі як CarFax, Autocheck і ін.). За підробку даних в цій країні загрожує кримінальне покарання. Тому дані з бази Carfax на 100% достовірні.

Скільки коштує перевірка авто на Carfax?

Для клієнтів Atlantic Express перевірка автомобіля по ВІН-коду (Карфакс звіт) абсолютно безкоштовна і може проводитися необмежену кількість разів. В іншому випадку, ціна звіту 4,95 $. Після оплати він прийде до вас на пошту протягом 5 хвилин, автоматично.

У звіті Carfax містяться дані про реальний пробіг?

Так. У технічному звіті CARFAX міститься абсолютно вся історія автомобіля, починаючи від кількості власників, пробігу, ДТП і закінчуючи записами проведених робіт майстрами СТО.