Menu

Купити Карфакс (Carfax)

Для всіх машин з Америки (CarFax або Фотозвіт): Просто вставте VIN-номер, і перевірте, чи був автомобіль у ДТП, чи втоплений, скільки в нього було власників, скільки разів перепродавався, реальний пробіг, фото машини з різних джерел, тощо.

Отримати консультацію щодо купівлі авто із США

Vin-звіт (CarFax): Безкоштовно для клієнтів Атлантик Експрес

Купуючи автомобіль із США потрібно бути впевненим у його історії. Благо зробити це зовсім просто, а для клієнтів компанії Atlantic Express – ще безкоштовно. В Америці існує загальнонаціональна база даних Carfax (Карфакс), яка збирає історію щодо кожного зареєстрованому авто на території США та Канади. Далі ми розповімо, як правильно читати звіт, що він собою представляє і на що слід звертати особливу увагу.

ПРИКЛАД CarFax звіту та Фотозвіту (при покупці КарФакс звіту, аналогічний файл прийде на вказаний Вами E-mail, автоматично, після підтвердження оплати):

Що таке VIN звіт (Карфакс) і навіщо він? Що таке фотозвіт?

Цей сервіс (Карфакс Звіт) – це найзручніший інструмент для отримання інформації про історію автомобіля із США. Звіт допомагає покупцеві убезпечити себе від купівлі б/в машини із прихованими проблемами, які можуть спричинити дорогі ремонтні роботи. До звіту може входити інформація по машині з різних джерел: страхові компанії, автосалони, СТО, правоохоронні та інші державні установи та ін. Іншими словами, вся історія автомобіля за VIN номером в одному документі. Звіт є платним - ціна 4,95 $. Але наша компанія надає його абсолютно безкоштовно, для своїх клієнтів, оскільки при покупці авто із США, звіт про стан та історію машини є обов'язковим для співробітників, які займаються пошуком та купівлею машин з американських аукціонів.

Фотозвіт - містить всі доступні фотографії автомобіля, які зібрані з різних джерел. Фотозвіт може містити в собі фото машини, які не були опубліковані на аукціоні: фото одразу після аварії за участю авто, зроблені страховою компанією, або недоступні в інтернеті фотографії автомобіля. Фотозвіт може дати корисну інформацію про стан транспортного засобу (Наприклад, якщо автомобіль був битий кілька разів, і відновлювався, у фотозвіті можуть бути фотографії після кожної з аварій. У той час як на аукціоні завжди публікуються лише фотографії після останньої ДТП, внаслідок якої машина і потрапила на продаж з аукціонного майданчика). Водночас фотозвіт може містити лише останні фото зроблені на аукціонному майданчику, або не містити фотографій зовсім.

AutoCheck - це ще один різновид звітів для перевірки історії уживаного авто. Але як правило AutoCheck практично ідентичний за змістом Carfax звіту і до нього звертаються в окремих випадках коли Карфакс виявився не повним або не містив жодної інформації про авто, що трапляється не більше ніж в 1% випадків.

Зміст звіту

Весь звіт структурований за розділами, що допомагає більш чітко та зрозуміло отримати уявлення про історію авто. Кожен із п'яти розділів містить певну інформацію. Нижче ми докладно розглянемо кожен із них, а також виділимо найважливіші моменти.

Загальна інформація (Vehicle Report)

Цей розділ містить вступну інформацію і за великим рахунком виступає певним конспектом всього звіту. У розділі подаються загальні характеристики автомобіля, і навіть найбільш значимі дані, куди обов'язково варто звернути увагу.

Інформація про ТС (Vehicle information) – це загальні дані щодо транспортного засобу: модель, Vin-код, тип авто, двигун та паливо, на якому він працює, а також привід. Крім цього, тут можна пройти за посиланнями, де вказано повну комплектацію авто.

  • Branded Title: Salvage – говорить про те, що авто після ДТП має технічні пошкодження. Зверніть увагу. Аукціони надають автомобілям різні сертифікати (Salvage, Clean title і т.д.) залежно від типу пошкоджень та правовстановлюючих документів на авто. Тому в Branded Title можуть бути різні значення.
  • Damage Report – звіт про пошкодження
  • Previous owners – кількість власників
  • At least 1 open recall – щонайменше один відгук. Мається на увазі офіційна кампанія відкликання виробником.
  • Types of owners – тип володіння автомобілем. Це може бути як особисте використання, так і прокат, використання таксі і т.д.
  • Last report odometer reading – останнє значення одометра (пробіг авто).

Інформація про кількість власників

У цьому блоці CarFax звіту вказується інформація щодо власників. Зліва дані по машині, коли автомобіль належав першому власнику. Вказується рік покупки, тип володіння, час володіння, штат/місто, де експлуатувався автомобіль, приблизний пробіг за рік, і навіть останні показники одометра. Справа вказуються ті ж дані щодо другого власника. Цей розділ дуже корисний для тих, хто хоче перевірити Vin авто на предмет шахрайства з пробігом, або впевнитися в кількості власників авто.

Стан транспортного засобу

Цей розділ містить інформацію про стан автомобіля на момент володіння ним кожним із попередніх власників. Кожна колонка відповідає за одного із водіїв. Якщо у верхньому блоці ви бачите знак оклику (ALERT!) у червоному трикутнику – це означає, що блок містить важливу інформацію, яка, як правило, говорить про те, що автомобіль мав якісь пошкодження або несправності.

Додаткова інформація

Саме в цьому прикладі ви можете побачити, що автомобіль в руках першого власника не мав жодних пригод. Однак на момент володіння машиною другим господарем, вона потрапила в ДТП. Безпосередньо статус Salvage, який знаходиться у розділі «Загальна інформація» (Vehicle Report), говорить про те, що вартість ремонту транспортного засобу на території США не є рентабельною, що й послужило підставою для списання машини страховою компанією. Як видно у звіті, машина набула статусу Total Loss Reported, що можна перекласти як «відновленню не підлягає». Однак це не говорить про те, що машина отримала дійсно критичні пошкодження. Наприклад, через порівняно слабкий удар, спрацював піропатрон подушки безпеки, що автоматично змушує страхові компанії списувати транспортний засіб, оскільки за законами США такий автомобіль більше не має права використовувати на дорогах, навіть якщо проблема легко усувається.

Детальна інформація

Нарешті, в останньому розділі подається вся інформація щодо кожного з колишніх власників: коли автомобіль купувався, який пробіг на момент придбання, вказується джерело даних та інші корисні відомості, які доповнюють попередню інформацію у більш детальному вигляді. У даному блоці ви можете дізнатися, на якій станції проводився ремонт або обслуговування, з якого приводу було звернення на станцію. Також подаються коментарі спеціалістів. Крім цього, у цьому розділі також може відображатися інформація про поліцейські звіти, відомості страхових компаній та ін. Загалом, у цьому розділі є абсолютна вся інформація, яка є в базі даних.

А чи є безкоштовні звіти?

Напевно, у процесі пошуку інформації про цей звіт, ви знаходили пропозиції щодо безкоштовного його отримання. Поспішаємо запевнити вас у тому, що безкоштовний повний звіт таким чином ви не отримаєте. Максимум, який вам можуть надати - це найперший блок з загальною інформацією, яка спрямована на спонукання вас придбати цей звіт. Пам'ятайте, що сервіс бази даних – платний і є приватною власністю, перепродаж якої заборонено законом про інтелектуальну власність та захищається на державному рівні.