Menu

Б/В авто в кредит та розстрочку від AtlanticExpress Україна

Кредитні пропозиції AtlanticExpress

Отримати консультацію щодо купівлі авто із США

Компанія Atlantic Express разом із банками-партнерами розширює кредитну програму для своїх клієнтів. Першими запустивши можливість купити авто із США в кредит, ми не стали зупинятися на досягнутому і додаємо кредитні можливості. Тепер кожен може вибрати найбільш відповідні умови кредитування на покупку автомобіля із США. Свої програми пропонують банки: «OTP Банк», АТ «Банк Кредит Дніпро», ПуАТ «КБ «Акордбанк», АТ «Кредобанк». Кредитні програми також поширюються на юридичних осіб.

  • Кредитування поширюється на всі автомобілі, із США або Південної Кореї, які знаходяться в наявності в Україні, розмитнені та повністю готові до експлуатації.
  • Розстрочка платежу - поширюється на покупку Б/В авто з Аукціону в США (на замовлення), детальніше про умови розстрочки читайте нижче.
  • Крім кредитування, АтлантикЕкспрес надає можливість купівлі авто в лізинг.
Нові лоти

Які вигоди ви отримуєте від кредиту:

Автомобіль ваш і лише ваш

Це перша форма кредитування, де авто не є заставним майном, а отже, не може бути відчужено.

Досі жоден банк не видавав кредити на купівлю авто із США, оскільки кожне кредитне авто автоматично ставало власністю банку до погашення кредиту позичальником. Це говорить про те, що кредитний автомобіль міг бути відчужений банком, якщо позичальник із якихось причин не зміг обслужити кредит.

У нашій кредитній програмі ви є власником автомобіля, а автомобіль, що купується вами за кредитні кошти, із США — не є заставним майном. Таких умов ніхто інший вам не запропонує!

Безпека

Якщо ви хвилюєтеся з приводу обов'язкової заставної суми, яку вимагає аукціон, просто оформіть кредит на покупку авто в США і наші послуги з доставки. А після прибуття автомобіля до України ви зможете достроково погасити кредит. У цьому випадку наш офіційний партнер OTP Bank виступить гарантом того, що гроші буде сплачено за призначенням.

Суттєва економія при покупці

Навіть з урахуванням того, що вам доведеться переплатити суму, згідно з кредитною програмою, підсумкова вартість автомобіля все одно вийде набагато нижча, ніж купівля авто в кредит на українському ринку. Більшість банків видають кредити на купівлю вживаних авто, які в результаті виходять набагато дорожче ринкової ціни.

Наприклад, у нас Honda Accord 2013 року випуску, обійдеться в $14 500 з урахуванням відсотків за кредитом, тоді як у середньому по ринку, таке авто буде коштувати від $21 000 і вище, без урахування відсотків за кредитом!

Розстрочка платежу від AtlanticExpress Україна

Компанія AtlanticExpress також пропонує альтернативу кредиту – розстрочення платежу. Якщо вам не вдалося оформити кредит, скористайтесь нашою альтернативною програмою. Відстрочка платежу, це:

  • Поділ суми за принципом 30/70%, де 30% власні кошти клієнта, 70% — максимальна сума залучених коштів компанії.
  • У загальну суму входять всі платежі пов'язані з купівлею автомобіля на аукціоні (збори та податки аукціонів), вартість доставки по території США, контейнерної доставки, логістичні послуги та вартість самого автомобіля.
  • Розрахункова валюта відстрочки - долар США
  • Процентна ставка змінна та розраховується в індивідуальному порядку.
  • Індивідуальні умови програми (сума коштів, що залучаються компанією, відсотки, терміни), узгоджуються з кожним клієнтом індивідуально.

Для уточнення інформації, подавайте заявку або дзвоніть: (050) 928-68-99