Як купити БВ автомобіль на фірму? Авто для юр. осіб (оптимізація ПДВ)

Отримати консультацію

техніка для юр. осіб
техніка для юр. осіб
 • Купівля автомобілів з пробігом з урахуванням ПДВ для компаній та юридичних осіб.
 • Оформлення покупки, доставки і документального супроводу з економією до 70% митних сплат за рахунок відрахування ПДВ.
 • Повне документальне і юридичне оформлення угоди, залишення внутрішніх договорів, забезпечення зовнішніх контактів. Бухгалтерський супровід угоди.
 • Підбір, купівля авто та інших ТЗ з ПДВ за внутрішнім договором купівлі-продажу.
 • Автомобілі та інша транспортна техніка в наявності для покупки з урахуванням ПДВ, надання кредитних і лізингових програм.
 • Різноманітні лізингові та кредитні опції фінансування, допомога клієнтам для схвалення фінансування на покупку авто.

Скільки можна заощадити при розмитненні на юридичну особу?

Infiniti QX80 LUXE 2019 года - з розмитненням на юр. особу 30,700 $ на фіз особу - 36,000 $ (економія 5300 $);

BMW X5 xdrive35i 2017 - з розмитненням на юр. особу 32,080 $, на фіз особу - 37,000 $ (економія 5.000 $);

Toyota Sequoia SR5 2020 - з розмитненням на юр. особу 38,307 $, на фіз особу - 44,800 $ (економія 6.493 $);

AtlanticExpress – якість, надійність, швидкість і великі можливості

Логістична компанія AtlanticExpress надає повний спектр послуг з оформлення покупки і доставки автомобілів з пробігом зі Сполучених Штатів Америки, Канади та Південної Кореї. Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами, допомагаючи вибрати, купити і пригнати автомобілі з аукціонних та інших торгових майданчиків різних країн світу. Працюючи на ринку України більше 12 років, компанія АтлантікЕкспресс організувала близько 25 тисяч угод з придбання ТЗ для своїх клієнтів. Маючи налагоджені контакти з найбільшими в світі логістичними фірмами, ми пропонуємо найбільш демократичні ціни і одну з найшвидших доставок на ринку. Співпрацюючи з 11 відвантажувальними терміналами в Північній Америці і Азії, ми також здатні організувати максимально швидку консолідацію вантажів і оперативну відправку контейнерів в пункт призначення.

"Автомобіль для юридичних осіб" - купуйте автомобілі ще вигідніше

Послуга покупки "Автомобіля для юридичної особи" – одна з найбільш простих і прозорих можливостей на ринку України, яка дозволяє компаніям і юридичним особам купувати машини з урахуванням ПДВ, і законно знизити його.

Особливу вигоду юридичним особам при оформленні авто на фірму надає однакова тарифна сітка митного очищення з фізичними особами. В такому випадку юридичні особи виграють в площині податків – кредиту з ПДВ і віднесення до витрат всіх розходів по авто, амортизації і вартості ПММ, так і відсутності витрат на виведення грошей з підприємства (наприклад, нарахувань на зарплату), як у випадку особистого придбання машини. При цьому основні плюси авто з США нікуди не зникають – на фірму заходить автомобіль з чистою історією, відмінною комплектацією, практично в ідеальному стані, малих років експлуатації і невеликим пробігом. Все це в комплексі дозволяє купити авто мало не в три рази дешевше в порівняння з цінами на аналоги на українському ринку.

AtlanticExpress - все чесно, відкрито і безпечно

Компанія AtlanticExpress діє максимально відкрито, прозоро і безпечно. Маючи чітку і фіксовану вартість послуг, весь трансфер авто з США, Канади чи Південної Кореї підтверджується наданням всіх чеків, виключаючи будь-які готівкові розрахунки. При цьому, всі суми витрат озвучуються клієнтам ще до моменту підписання договорів про співпрацю. Оплата за автомобілі проводиться клієнтами безпосередньо на розрахункові рахунки продавців по системі SWIFT. Також компанія AtlanticExpress бере на себе роль регулятора і проводить контроль за належним виконанням обов'язків між Клієнтом, постачальником і перевізником.

Розуміючи, що головна цінність – це час, АтлантікЕкспресс забезпечує брокерські/експедиторські послуги для значного прискорення процесу оформлення і митного очищення вантажів на території України. Всі вантажі приймаються і зберігаються на спеціально орендованому майданчику на території Євротерміналу Одеського морського порту.

Крім цього, з боку компанії AtlanticExpress надається допомога в процесі сертифікації і реєстрації ТЗ. При необхідності, також пропонуються перевірені СТО для максимально якісного і швидкого ремонту автомобілів.

Таким чином, наша компанія забезпечує максимально вигідні та комфортні умови для покупки авто з пробігом юридичним особам з наступними перевагами:

 • Відсутність додаткових розходів при виведенні коштів з рахунків ЮЛ на клієнта як фіз. особа (напр. витрати на "переведення в готівку", податки на зарплату і т.д.), шляхом оплати автомобіля за рахунок коштів підприємства.
 • Списання витрат шляхом віднесення їх на амортизацію (поступове віднесення до складу затрат вартості авто протягом терміну експлуатації. Це також знижує податок на прибуток).
 • Зниження податку на прибуток за рахунок списання коштів як "витрати" на обслуговування автомобіля і покупки ПММ.
 • Більш просте і швидке схвалення на отримання лізингового або кредитного фінансування.
 • Віднесення ПДВ при розмитненні та оплаті товару за договором купівлі-продажу авто в облік компанії, що знижує суму податків, оплачуваних в бюджет («чистий» ПДВ у складі митних платежів, досягає 70%).
 • Поліпшення кредитної оцінки компанії при звернення до фінансових організацій по кредитуванню або лізингу за рахунок наявності на балансі фірми високоліквідного активу у вигляді автомобіля.
Ми в соцмережах