Одеса (098) 484-18-26
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (068)601-02-03
Дніпро (096)467-37-88
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Що таке Title (Тайтл), сертифікат на авто в США – Основні види

Кожен автомобіль, який продається на аукціонах Copart, IAAI, Manheim, має свій унікальний паспорт, який містить основну інформацію про транспортний засіб. У нас такий документ називають ПТЗ, а в Америці – Title (Тайтл). Коли наші менеджери підбирають для вас машину на аукціонних майданчиках, перше, на що вони дивляться – її тайтл. Втім, як і митники – тайтл є головним документом, на підставі якого вони оформлюють розмитнення.

У цій статті ми зібрали основні види сертифікатів, з якими машини продаються на аукціонах Америки. Представляємо їх вам в порядку популярності / поширеності.

Salvage Title

Title-Salvage

Найпоширеніший тайтл: близько 90% машин на аукціонах США продаються саме з таким документом. Якщо ви бачите напис Salvage в описі автомобіля, це означає, що автомобіль годиться для експлуатації на всій території Сполучених Штатів, його можна абсолютно легально транспортувати в інші країни. Всі машини з позначкою Salvage Title мають цілком хороший стан, не дуже великий пробіг.

Відповідно до даного тайтла, вартість ремонту на батьківщині становить 50% або більше від його вартості. Зрозуміло, у нас, в Україні ремонт буде коштувати в рази дешевше – тому купувати такі машини так і вигідно. Автомобіль з сертифікатом Salvage ви зможете вигідно купити на аукціоні, а потім за 2-3 тисячі доларів в ремонтній майстерні привести його в порядок. Загальна вартість американської машини все одно буде на 30-40% нижче, ніж покупка аналога всередині України.

Certificate of Destruction/Nonrepairable

Certificate-of-Destruction

Такий сертифікат означає, що автомобіль не можна поставити на облік або застрахувати в Америці. Йдеться про списані авто, які не підлягають відновленню. Їх можна лише розібрати на запчастини або експортувати. Але це все – на думку страхових компаній США. На практиці машини з таким тайтлом можуть бути цілком в пристойному стані. Після ремонту в Україні вони можуть повернутися в відмінну форму і ні в чому не поступатися машинам з салону. Коштують такі б/у машини дуже дешево і возити їх в Україну дуже вигідно. Реєстрація та розмитнення буде коштувати дуже недорого. Один з кращих варіантів для пригону з США.

Bill Of Sale / Parts Only / No Title


Якщо ТЗ має такий тайтл, це говорить про відсутність документів. Автомобіль може бути цілком гідним за якістю і станом, просто потрібно подбати про відновлення документів. При бажанні клієнта ми завжди працюємо по таким машинам. Якщо варіант – хороший, то ми зможемо подбати про все, що стосується його покупки. Не всі компанії-імпортери вміють це робити, не всі – знають як, але Atlantic Express вміють і знають.

Junk Title


З цим тайтлом на аукціонах США продаються пошкоджені автомобілі, щодо яких зроблено висновок, що ремонт пошкоджень становить від 75% від вартості нового авто. Їх не можна використовувати для доріг США, так само як повторно реєструвати або експлуатувати. Однак іноді серед них трапляються відмінні машини, тому якщо клієнт зацікавлений, ми завжди готові забезпечити на 100% легальний пригін такого авто в Україну. Детальніше ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Clear Title / OriginalКращий тайтл, який може бути у автомобіля. Він означає, що ТЗ може вільно переміщатися і експлуатуватися по території Америки. І що воно не було в угоні, не потрапляло в ДТП і не має іншої негативної страхової історії. При цьому автомобіль може мати незначні пошкодження. Мінус такого тайтла лише в тому, що машини без пошкоджень коштують досить дорого та їх обсяг на аукціонах зазвичай 5-10%.

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися