Одеса (098) 484-18-26
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (068)601-02-03
Дніпро (096)467-37-88
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Сертифікат Євро 5: сертифікація авто з США в Україні. Як отримати сертифікат на американський автомобіль в Україні?
Як сертифікувати авто з США? Отримати консультацію

Особа, яка почає розбиратися у всіх тонкощах процедури покупки авто из США, напевно вже чула, що пригнаний з-за океану автомобіль підлягає обов’язковій сертифікації на відповідність, яку необхідно пройти до моменту розмитнення і постановки автомобіля на облік. Чим являється сертифікація, як і де її можна пройти і що потрібно для цього зробити, ми розповімо в цьому матеріалі.

Атлантик Експрес – постачальник №1 в Україні в сегменті Автомобілів з Америки. Тільки у нас в каталозі завжди більше 60 автомобілів із США в наявності, послуга купівлі автомобіля в кредит, і автомобільний аукціон українською мовою

Що таке сертифікація авто з США?

Американські автомобілі мають проходити сертифікацію на відповідність європейським вимогам, які діють в Україні, оскільки вимоги до машин щодо безпеки та умов експлуацтації на американському ринкі трохи відрізняються. Для цього необхідно отримати спеціальний документ, який називається сертифікатом відповідності.

Можна задати розумне питання: навіщо підтверджувати те, що німецький Volkswagen, придбаний на американському ринку, який в Європі давно визнають безпечним автомобілем, також є безпечним для використання в Україні? Справа в тому, що німецький автомобіль Volkswagen, вироблений для європейського ринку, трохи відрізняється від Volkswagen, випущеного для ринку США.

Основна різниця полягає у світовій оптиці, а також шкалі швидкості на щитку приладів. Крім того, за американськими законами дозволяється повне тонування лобового скла, тоді як у Європі такі задоволення для водіїв під забороною.

Що має бути у автомобіля, аби він відповідав євростандартам (Сертифікат Євро-5)

Щоб автомобіль пройшов сертифікацію відповідності, в нього мають бути:

  1. Передні габаритні вогні виключно білого кольору.
  2. На передніх крилах чи бокових дзеркалах мають бути стаціонарно закріпленні покажчики поворотів (повторювачи) жовтого (авто-жовтого) кольору.
    Задні покажчики поворотів виключно жовтого (авто-жовтого) кольору.
  3. Задние указатели поворотов исключительно желтого (авто-желтого) цвета;
  4. Ззаду автомобіля в обов’язковому порядку має бути стаціонарно встановлено протитуманний ліхтар (ПТЛ) червоного кольору. Він має розташовуватись від стопсигналів не менш ніж на 100 мм, а його нижній край не повинен бути нижче ніж на 250 мм і не більш ніж на 1000 мм (за верхнім краєм) від дороги. Він має вмикатись тільки при вмиканні ближнього світла і автоматично вимикатись після вимкнення ближнього світла. При повторному вмиканні ближнього світла, задній ПТЛ не повинен загорятись автоматично. Протитуманний ліхтар не має бути заживлений на передні протитуманні фари, а кнопка вмикання заднього ПТЛ має бути виведеною окремо, з індикацією роботи заднього ПТЛ. Якщо задній ПТЛ один, він має бути розташований або строго по центру, або в лівій частині.
  5. Щиток приладів повинен відображати швидкість в кілометра або, як мінімум, мати аналогову шкалу. У випадку з цифровим табло в нього має бути можливість переключення з миль на кілометри чи його необхідно перепрошити.
  6. На лобовому склі та передніх бічних має бути відсутнє тонування.
  7. Світлова оптика автомобіля також не повинна бути затонованою.

Де взяти сертифікат відповідності ТЗ?

Зазвичай, сертифікат відповідності допомагає оформити брокер, котрий займається митною очисткою авто. Але якщо робити все самостійно, необхідно враховувати, що в Україні право видавати сертифікати відповідності має обмежена кількість державних установ. Ви можете отримати документ в ДП “Державтотрансндіпроект” (Київ), ДП “Укрметртестстандарт” (Київ), ДП “Запоріжжястандартметрологія” (Запоріжжя), ДП “Львівстандартметрологія” (Львів), ДП НДІ “Система” (Львів) та ДП “УкрЦПСЗПС” (Київ). Сертифікати від УкрСЕПРО чи інших структур в СЦ МВСД НЕ Є ДІЙСНИМИ.

Скільки коштує сертифікат

Вартість отримання сертифікату залежить від кількості експертиз на екологічність, що проводяться. Тести можуть обійтись в суму від 2000 до 8000 гривень, а сам сертифікат вартує ще 800 гривень. Але це при умові, якщо автомобіль фізично прибув на одно з підприємств з видачі сертифікатів. Однак, в Україні можна легко знайти підприємливих людей, котрі допомагають отримати сертифікат навіть на автомобіль, який ще не встиг прибути в Україну. Ціна питання – від 3000 грн. Але мене можемо запевнити вас в тому, що такий підхід є повністю законним і не потягне за собою додаткових проблем.

Ми можемо допомогти

Компанія AtlanticExpress пропонує своїм клієнтам весь спектр послуг з пригону авто з США, включаючи документальний супровід, який передбачає отримання сертифікату відповідності. Ми також допомагаємо підготувати автомобіль під цю процедуру, гарантуємо повну її законність та чистоту.

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися