Одеса (093)121-90-60
Київ (097)837-09-09
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (073)888-15-17
Дніпро (066)291-05-01
Харків (068)145-68-68
Як розмитнити авто в Україні в 2019 році? Вартість розмитнення за законом 8487/8488.

На сайті знаходиться ✅митний калькулятор з діючими тарифами (Закон 8487/8488), а також зі старими тарифами на розмитнення (Закон 3251). За допомоги цього калькулятору Ви маєте можливість порівняти вартість розмитнення автомобілів з ДВЗ, елетромобілів та гібридів.

Калькулятор розмитнення на 2019 рік. Нові Тарифи - 8487/8488!

Вартість автомобіля
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автомобіля
Вартість автомобіля
Потужність, кВт
Вартість автомобіля
Вартість автомобіля
Об'єм двигуна, куб.дм
Вік автомобіля
Вартість автомобіля
Повна маса, кг
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автомобіля
Старі тарифи (законопроект №3251)
Нові тарифи (законопроект №8487)
Ціна з розмитненням
ПДВ
Мито
Акцизний збір
Всього митних платежів
Додаткові витрати
Пенсійний Фонд

ЗА ЯКИМИ ТАРИФАМИ БУДУТЬ РОЗМИТНЮВАТИСЬ АВТОМОБІЛІ В УКРАЇНІ З 2019 РОКУ?

Нові Акцизні ставки на 2019 рік: Скільки коштує розмитнення?

Щоб розрахувати повну вартість розмитнення автомобіля, скористайтеся калькулятором, вище на сторінці. За законами України, на 2019 рік, не має значення звідки ввезена машина (США, Європа, Корея, Емірати, Азія), для всіх випадків митне очищення вважається по одній формулі!

РОЗМИТНЕННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ 2019 ТА ГІБРИДІВ: НОВІ ТАРИФИ

ДЕТАЛЬНО ПРО ЗАКОНОПРОЕКТ 8487/8488: ЧИТАЙТЕ ТУТ
Замовте автомобіль з США

Умови кредитування

найближчі аукціони
100.000 Предложений Б/У Авто на Аукционе
Відстежити вантаж легко!
Ви можете самостійно відстежувати місцезнаходження Вашого авто під час його доставки в Україну. On-line система дозволяє стежити за переміщенням вантажу, де б Ви не знаходились.
Офіційний експорт з США!
АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА - офіційний експортер транспортних засобів з США. Всі автомобілі експортуються зі Сполучених Штатів легітимно.
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС
ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР АВТОМОБІЛІВ
Наші фахівці мають доступ до будь-якого автомобільного аукціону Америки, завдяки чому знаходять для своїх клієнтів кращі пропозиції. Ми використовуємо Viber та інші засоби on-line зв'язку для інформування на кожному етапі купівлі автомобіля. Крім того, ми надаємо клієнту повний фотозвіт реального стану автомобіля перед його завантаженням в контейнер.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА
Менеджери нашої компанії мають багаторічний досвід в автобізнесі, завжди професійно виконують свою роботу. Вони пропонують кращі автомобілі з тих, що відповідають вимогам та побажанням клієнта. Наша клієнтська база - це безліч задоволених автовласників, мрії яких здійснилися. Скажіть, чого Ви бажаєте, і ми виконаємо все на найвищому рівні!
НАШ ДОСВІД - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОЇ ПОСЛУГИ!
Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА не перший рік працює на ринку транспортно-логістичних послуг. Ми досконально знаємо його зсередини, з легкісттю уникаємо підводних каменів. Довіривши купівлю авто нам, Ви захистите себе від усіляких ризиків, гарантовано отримаєте високоякісні послуги та неабияку економію!
АВТОМОБІЛЬ ПІД КЛЮЧ
У нас діє унікальна пакетна послуга «Автомобіль під ключ». Ми надаємо повний розрахунок вартості покупки, що включає всі витрати до моменту державної реєстрації транспортного засобу в Україні! Ви контролюєте свої кошти. Ціна послуги є фіксованою - $750. Все відкрито, надійно і прозоро!

Условия закона №3251 (устарел):

Розмитнення автомобілів стало ще доступнішим! З 01 серпня 2016 року набрав чинності законопроект №3251, відповідно до якого розмитнення б/у автомобілів здійснюється за зниженими ставками акцизного збору. Згідно з законом 3251 застосувати «пільговий тариф» для розмитнення можна, коли Автомобіль відповідає нормам ЄВРО-5, тобто:
  • вік авто не перевищує 6 років на момент придбання (рік виробництва 2011 та наступні);
  • об'єм бензинового двигуна має бути не більше 3.0 л та, відповідно, дизельного - не більше 2.5 л.
Якщо авто відповідає цим вимогам, воно буде митнитись за пільговими тарифами, що діють з серпня 2016 року до 31 грудня 2018 року. Для електромобілів з настанням 2018 року набрали чинності нові норми:
  • ввізне мито, Акцизний збір і ПДВ при ввезенні електромобілів - СКАСОВАНО!
Таким чином, ввозити електрокари на територію України зараз не менш вигідно, аніж будь-які інші транспортні засоби з аукціонів США. Вище зазначено основні критерії, на які слід звертати увагу під час пошуку автомобілів за кордоном. Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА надає своїм клієнтам повний пакет послуг, що включає допомогу при розмитненні та реєстрації. З нами ви отримаєте автомобіль своєї мрії без зайвих зусиль.
Бажаєте купити авто в США, але не знаєте, як це зробити?
Ми радо допоможемо Вам! ATLANTIC EXPRESS - професіонали купівлі та доставки автомобілів з США. Ми зробимо все, щоби придбання було для Вас вигідним та безтурботним!
Виникли питання? Зателефонуйте!