Одеса (098)484-33-85
Київ (063)594-90-28
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (073)888-15-17
Дніпро (066)291-05-01
Харків (068)145-68-68
АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА НАДАЄ ПОВНИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ, ЩО ВКЛЮЧАЄ ДОПОМОГУ ПРИ РОЗМИТНЕННІ АВТО В УКРАЇНІ. АВТОМОБІЛЬ “ПІД КЛЮЧ” - З НАМИ ВИ ЗАОЩАДЖУЄТЕ 25-50% ВІД ВАРТОСТІ.

Перетнувши кордон України, всі автомобілі підлягають розмитненню, сертифікації та державній реєстрації. Компанія АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА залюбки допоможе Вам пройти всі ці етапи. Ми будемо супроводжувати Вас безпосередньо до проходження державної реєстрації автомобіля та отримання українських номерних знаків, допоможемо з оформленням всієї необхідної документації.

Калькулятор вартості розмитнення
Вартість автомобіля
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автомобіля
Вартість автомобіля
Потужність, кВт
Вік автомобіля
Вартість автомобіля
Об'єм двигуна, куб.дм
Вік автомобіля
Вартість автомобіля
Повна маса, кг
Об'єм двигуна, куб.дм
Тип двигуна
Вік автомобіля
Ціна з розмитненням
ПДВ
Мито
Акцизний збір
Всього митних платежів
Дрдаткові витрати
Пенсійний Фонд

Розмитнення автомобілів стало ще доступнішим! З 01 серпня 2016 року набрав чинності законопроект №3251, відповідно до якого розмитнення б/у автомобілів здійснюється за зниженими ставками акцизного збору. Згідно з законом 3251 застосувати «пільговий тариф» для розмитнення можна, коли Автомобіль відповідає нормам ЄВРО-5, тобто:

Якщо авто відповідає цим вимогам, воно буде митнитись за пільговими тарифами, що діють з серпня 2016 року до 31 грудня 2018 року. Для електромобілів з настанням 2018 року набрали чинності нові норми: Таким чином, ввозити електрокари на територію України зараз не менш вигідно, аніж будь-які інші транспортні засоби з аукціонів США. Вище зазначено основні критерії, на які слід звертати увагу під час пошуку автомобілів за кордоном. Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА надає своїм клієнтам повний пакет послуг, що включає допомогу при розмитненні та реєстрації. З нами ви отримаєте автомобіль своєї мрії без зайвих зусиль.

найближчі аукціони
Відстежити вантаж легко!
Ви можете самостійно відстежувати місцезнаходження Вашого авто під час його доставки в Україну. On-line система дозволяє стежити за переміщенням вантажу, де б Ви не знаходились.
Офіційний експорт з США!
АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА - офіційний експортер транспортних засобів з США. Всі автомобілі експортуються зі Сполучених Штатів легітимно.
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС
ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДБІР АВТОМОБІЛІВ
Наші фахівці мають доступ до будь-якого автомобільного аукціону Америки, завдяки чому знаходять для своїх клієнтів кращі пропозиції. Ми використовуємо Viber та інші засоби on-line зв'язку для інформування на кожному етапі купівлі автомобіля. Крім того, ми надаємо клієнту повний фотозвіт реального стану автомобіля перед його завантаженням в контейнер.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА
Менеджери нашої компанії мають багаторічний досвід в автобізнесі, завжди професійно виконують свою роботу. Вони пропонують кращі автомобілі з тих, що відповідають вимогам та побажанням клієнта. Наша клієнтська база - це безліч задоволених автовласників, мрії яких здійснилися. Скажіть, чого Ви бажаєте, і ми виконаємо все на найвищому рівні!
НАШ ДОСВІД - ГАРАНТІЯ ЯКІСНОЇ ПОСЛУГИ!
Компанія АТЛАНТИК ЕКСПРЕС УКРАЇНА не перший рік працює на ринку транспортно-логістичних послуг. Ми досконально знаємо його зсередини, з легкісттю уникаємо підводних каменів. Довіривши купівлю авто нам, Ви захистите себе від усіляких ризиків, гарантовано отримаєте високоякісні послуги та неабияку економію!
АВТОМОБІЛЬ ПІД КЛЮЧ
У нас діє унікальна пакетна послуга «Автомобіль під ключ». Ми надаємо повний розрахунок вартості покупки, що включає всі витрати до моменту державної реєстрації транспортного засобу в Україні! Ви контролюєте свої кошти. Ціна послуги є фіксованою - $750. Все відкрито, надійно і прозоро!
Бажаєте купити авто в США, але не знаєте, як це зробити?
Ми радо допоможемо Вам! ATLANTIC EXPRESS - професіонали купівлі та доставки автомобілів з США. Ми зробимо все, щоби придбання було для Вас вигідним та безтурботним!
Виникли питання? Зателефонуйте!