Одеса (098) 484-18-26
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (068)601-02-03
Дніпро (096)467-37-88
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Покупка для клієнта: Комбайн PIXALL CDB-1893. Сільгосптехніка з США з вигодою до 40%!

Компанія Atlantic Express надає професійну допомогу в купівлі сільськогосподарської техніки з Америки. Ми шукаємо і підбираємо агротехніку в США для наших клієнтів, займаємося доставкою та розмитненням. Працюємо з такими аукціонами як Auction Time, Richie Brothers, Americ Machinery, Adesa. Маємо значний досвід покупки та розмитнення комбайнів, тракторів, агропогрузчиків, обприскувачів, сівалок, жаток. З нами ви можете стати власником сільгосптехніки від всесвітньо відомих виробників Джон Дір (John Deer), Кейс (Case), Нью Холланд (New Holland), ДжіСіБі (JBC) та інших.

Чергова покупка для наших клієнтів – кукурудзозбиральний комбайн PIXALL CDB-1893 з чотирирядною жаткою HEADER 430. Надійна й ефективна машина для прибирання кукурудзи в качанах від американського виробника Pixall.

Нагадаємо, раніше ми писали про КОМБАЙН NEW HOLLAND CR 9070 З США та КОМБАЙН ДЖОН ДІР 9770 STS, куплені для клієнтів!

kombajn-pixall-cdb-1893-2

Обробіток кукурудзи – один з найбільш активних секторів сільського господарства у всьому світі. Щороку кукурудза займає 1 місце за обсягами виробництва, обходячи в цьому будь-яке інше зерно. Для прикладу, в одному тільки 2014 році загальний обсяг виробництва склав 1,04 мільярда тонн. Настільки високі результати вдається забезпечувати саме завдяки розвиненій і технологічні агротехніці. До середини 20 століття кукурудза збиралася в Північній Америці та інших країнах переважно вручну. У наступні десятиліття стали з’являтися комбайни та інші машини, призначені спеціально для збирання кукурудзи.

Куплений нами комбайн Pixall CDB-+1893 з США – продукт великої американської компанії. Він був випущений в 1995 році. Зараз виробник Pixall існує під ім’ям Oxbo international: злиття з іншою компанією – Byron – відбулося в 1998 році. В наші дні Oxbo International розробляє, виробляє, поширює і обслуговує механізовані рішення для сільськогосподарських ніш по всьому світу. Виробник пропонує обладнання для збору і обробки ягід, кави, товарної кукурудзи, свіжих ринкових овочів, кормів, оливок, перероблених овочів, насіннєвої кукурудзи та виноградників. Їх культура і філософія бізнесу засновані на чесності, новаторстві та бездоганному обслуговуванні клієнтів.

Так що даний комбайн можна вважати рідкістю і дуже вдалим придбанням. Незважаючи на свій поважний вік, кукурудзозбиральний комбайн Pixall CDB-1893 зберігає високий потенціал і бездоганну працездатність. Американська якість дає про себе знати!

Комбайн Pixall CDB-1893 – характеристики та особливості

  • Двигун: дизельний
  • Трансмісія: гідростатична
  • Основний механізм: 4-рядна кукурудзяна жатка PIXALL HEADER 430
  • Шини: 24.5-32

Модель Pixall CDB-1893 оснащена новітнім для року свого випуску обладнанням, що дозволяє максимально ефективно працювати зі значними врожаями кукурудзи. Комбайн має продуманий робочий механізм, а також комфортне робоче місце водія. Машина оснащена гідростатичною трансмісією – замкнутою гідросистемою, яка передає енергію від двигуна до колеса, плавно і без ривків через гідравлічну систему “насос-мотор”.

Кукурудзозбиральний комбайн Pixall CDB-1893 налаштований на ефективне прибирання при мінімальній витраті палива. Добре піддається ремонту при незначних пошкодженнях. Конструкція продумана таким чином, щоб при максимальній продуктивності спостерігалися мінімальні витрати.

Будь-які види сільгосптехніки з США для фіз- і юросіб, кредит і розстрочка, повний комплекс послуг під ключ

Щоб купити будь-яку агротехніку з Америки з економією до 40%, вам потрібно лише стати партнером Atlantic Express. Ми станемо надійним посередником між ринком США і нашим клієнтом. Повністю супроводимо покупку, виконаємо всю роботу по пригону сільгосптехніки в Україну і подбаємо про подачу документів.

Обговорити вашу можливу покупку агротехніки зі Сполучених Штатів можна як дистанційно, так і особисто – наші офіси відкриті в містах Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Луцьк та Львів. Можливо оформлення будь-яких покупок для юридичних осіб. Є кредит, розстрочка і лізинг. Чекаємо ваших заявок і бажаємо гарних покупок!

Також Атлантик Експрес здійснює поставку будь-яких інших видів техніки з США:

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися