Одеса (098) 484-18-26
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (068)601-02-03
Дніпро (096)467-37-88
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА пропонує взаємовигідну співпрацю оптовим клієнтам. Доставка вантажів в Україну з 11 портів, розташованих по всій території США та Канади!

Продаж автомобілів з США на ринку України на сьогодні - один з найбільш актуальних і прибуткових напрямків бізнесу. Наразі у Вас є можливість скористатися програмою лояльності, яку ми розробили для наших оптових клієнтів. За підтримки провідних експертів Атлантік Експрес Україна Ви можете побудувати та розвинути власний бізнес з продажу б/у автомобілів на взаємовигідних умовах.

Заповніть форму заявки для отримання умов програми лояльності

Швидка логістика
Вигідна доставка по США
Великий вибір портів відправлення
Вигідні Умови для дилерів на покупку і транспортування
Вигідні Умови купівлі та транспортування для оптових клієнтів
 1. Повний доступ на всі аукціонні майданчики.
 2. Перевірка через CARFax.
 3. Документаційний супровід.
 4. Занижені аукціонні збори.
 5. Оптові ціни на доставку.
Робота з провідними аукціонами
 1. Співпраця з Атлантік Експрес Україна відкриває можливості для отримання прав автодилера та самостійної купівлі автомобілів на провідних аукціонах США, зокрема IAAI, Copart, Manheim.
 2. Ви отримуєте оптові транспортні тарифи.
 3. Ви займаєтеся лише купівлею автомобілів для Ваших клієнтів. Перевезенням та документальним супроводом вантажів займаємося ми.
Співпраці з ведучими Аукціонами
Додаткові переваги для наших оптових клієнтів
Навчання
Ми навчаємо роботі з аукціонами IAAI (Іншуренс), Copart (Копарт), Manheim (Манхейм). Надаємо доступ до закритих аукціонів, зокрема до аукціону Manheim. З нами ви навчаєтесь продажу, опановуєте систему “під ключ”, до якої входить: підбір автомобіля на аукціоні, розрахунок кінцевої вартості, оцінка витрат на ремонт, доставку, розмитненні тощо.
Перевезення спец.техніки
З нами Ви маєте змогу поставляти Вашим клієнтам з американських аукціонів:
 1. техніку спеціального призначення;
 2. сільськогосподарську та будівельну техніку;
 3. човни та катери, мотоцикли, квадроцикли, скутери;
 4. великогабаритні та нестандартні вантажі тощо.
Вигідні ціни на сухопутну доставку
Перевезення автомобіля з Америки - це не лише контейнерна доставка через океан, але й транспортування до порту відправлення, а за необхідності - від порту прибуття до міста призначення. Завдяки чітко побудованому логістичному ланцюгу Атлантік Експрес Україна Ви отримуєте найнижчі тарифи на сухопутне транспортування.
Відгуки оптових клієнтів
Відгуки Атлантік Експрес Доставка авто з США Вже не перший рік ми працюємо з компанією Атлантік Експрес. Це компанія, якій можно довіряти. Жодного разу не підвели. Вантажі завжди доставляли своєчасно, в роботі завжди чіткість та порядок. Велике спасибі за ваш сервіс, за оперативність, і найголовніше - за ваш професіоналізм.
АРТЕМ ПР-Авто
БУ авто з США Компанія Атлантік Експрес - наш основний партнер вже багато років. Ми - велика мережа автосалонів в Україні і для нас дуже важливі якість та оперативність доставки вантажів з-за кордону, а якщо це все ще й на супервигідних умовах, то й казати нема про що. Атлантік Експрес - це Компанія з великої літери! Раджу всім працювати з такими професіоналами!
ЄВГЕНІЙ СТАРКарго
Доставка авто з США Я - менеджер з імпорту у великій дилерській автокомпанії. З компанією Атлантік Експрес ми почали співпрацювати два роки тому. За цей час я зповнилась великою довірою та повагою. Серйозна компанія з великим досвідом, чіткість в роботі, безапека вантажу. За час співробітництва жодного разу не підвели. Спасибі вам всім!
ІЛОНА Prime Logistic INC.
Чи можлива оптова купівля б /у авто з США і Кореї?

Так звичайно. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво для всіх компаній в Україні, які хочуть будувати бізнес на продажу б/у авто з США і Кореї в Україні. Нашим партнерам доступні оптові тарифи, мінімальні аукціонні збори та дуже лояльні умови.

Чи можливо отримати доступи до торгів на Аукціонах США (Копарт, Манхейм, IAAI)?

Так, ми надаємо для своїх партнерів акаунти на основних аукціонах Копарт, Манхейм, IAAI, що дозволяють брати участь в онлайн торгах і купувати авто. Також за рахунок обсягів наші дилери отримують мінімальні аукціонні збори, оптові ціни на доставку, і пріоритети на відправку вантажів.

З якими портами Atlantic Express працює в США?

Анкоридж, Сіетл, Лос-Анджелес, Х'юстон, Чикаго, Торонто, Нью-Йорк, Норфолк, Савана, Майамі.

Які види транспорту можна поставляти в Україну?

Для наших партнерів доступні для покупки будь-які види транспортних засобів — легкові авто всіх класів, спецтехніка всілякого призначення, сільськогосподарська та будівельна техніка, човни, катери, скутери, великогабаритні і нестандартні вантажі.

Чи можливий документальний супровід вантажів з боку Atlantic Express?

Звичайно, ви можете зосередитися на виборі та купівлі автомобілів для ваших клієнтів. Транспортування і документальний супровід вантажів ми беремо на себе!