Одеса (098) 484-18-26
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (068)601-02-03
Дніпро (096)467-37-88
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Авто з США в Україні: Купити БУ автомобіль з Америки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові
Карантин і покупка б/у авто з США та Кореї: як зараз працюють аукціони, кордон, порти та логістика?

Коронавірус зупинив практично весь світ в березні 2020 року. Закрито підприємства, заводи, торгові центри, центри послуг, громадський транспорт. А яка ситуація із продажем бу автомобілів в світі? Ми зібрали всю найважливішу інформацію про те, які зараз справи з покупкою б/у авто з США та Кореї

Як змінилися ціни?

Докладний аналіз порівняння цін, дивіться в статті: Коронавірус обрушив ціни на Авто Аукціонах США і Кореї від 20 до 50%

Епідемія COVID-19 і викликані нею настрої серйозно обрушили ціни на найбільших аукціонах з продажу бу авто. На Copart, Manheim та Iaai лоти зараз коштують в середньому на 30% дешевше, ніж до карантину і паніки. Зниження купівельного попиту змусило значно знижувати ціни. Багато наших клієнтів активно користуються зараз цією ситуацією і замовляють імпортні машини з вражаючою знижкою. Поки триває карантин, ціни будуть залишатися досить низькими – мабуть, зараз найкращий час для покупки авто за кордоном.

Copart virus

Як працюють аукціони в США та Кореї?

Всі великі світові автоаукціони перейшли в онлайн-режим. Найлегше це було зробити аукціонам з битими авто Copart та IAAI – вони і до карантину торгували тільки через інтернет. Manheim працювали не тільки онлайн, але частково проводили операції з фізичною присутністю доларів. Зараз торги йдуть тільки онлайн. Оплата готівкою скасована. Спеціальні комісії сервісу Simulcast Buy і Simulcast Sell Success також скасовані на час карантину. Подивитися авто з аукціонів в США наживо поки ще можна: наприклад, на Manheim дозволяють особистий огляд після надання своїх особистих даних адміністрації. Аукціон ІААІ живий огляд заборонив повністю, але дивитися машини можна в зручному форматі 360-градусних фото і відео.

Аукціони в Кореї і до карантину працювали практично при повній відсутності людей. Зараз корейці лише додали значні заходи, спрямовані проти поширення вірусу. Однак продаж автомобілів йде в звичайному режимі.

borders covid 19

Кордони закриті. Хіба зараз можна привезти авто з-за кордону?

Замовлення і доставка автомобілів із США та Кореї здійснюються в звичайному режимі. У їх відношенні не було введено ніяких обмежень. Послуги з доставка машин за цими напрямками виявляються з урахуванням існуючих обмежень по роботі з клієнтами. Як і раніше, можна вибирати авто разом з менеджером на аукціонах або звернутися до розділу “авто в наявності”.

Ніяких проблем з доставкою б/у автомобілів з-за кордону зараз немає. Проблеми є лише у приватних осіб — для них кордони закриті. А для Atlantic Express робота продовжується в звичайному режимі, так як ми є юрособою і маємо необхідні ліцензії.

sea-ports-in-USA

Чи відкриті порти в США і Кореї?

Так, в обох країнах порти відкриті і працюють. В їх роботі є деякі обмеження, зокрема, пов’язані з оперативністю обробки вантажів, однак процес йде. Навіть в разі погіршення ситуації ніхто не стане закривати порти, так як в країнах просто закінчаться товари першої необхідності і це буде страшніше за епідемію коронавируса.

Порти в Україні – в Одесі, Чорноморську і інших містах –тоже приймають вантажі. Деякі з них ввели деякі обмеження, проте процес йде, машини з США та Кореї прибувають в країну в штатному режимі. Розмитнення здійснюється онлайн. Є труднощі з першої реєстрації бу авто з-за кордону, але найближчим часом це питання має вирішитися.

autotransport

Як йде справа з логістикою в США?

Як і раніше. Автомобілі, які купуються на аукціонах, без будь-яких обмежень забирають уповноважені особи. Вартість самих перевезень не виросла, а навіть навпаки, трохи знизилася через падіння цін на паливо. Таким чином, всі логістичні процеси в Америці працюють і дозволяють планувати і здійснювати покупки.

Як зробити замовлення на авто з-за кордону в період карантину?

Залишайте заявку онлайн на нашому сайті або телефонуйте за цими номерами: (068) 601-02-03, +38(067) 765-17-76. Наші 8 офісів в Україні закриті для клиєнтів, але ми активно працюємо і готові до спілкування 24/7.

Нагадуємо, для покупки бу авто з США та Кореї застава не потрібна, оформити можна на приватних і юридичних осіб. Є кредит, розстрочка і лізинг. Якщо у машини є пошкодження, то ми допоможемо з ремонтом. Термін доставки – близько 60 днів. Вдалих покупок!

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Читайте також:
Ми в соцмережах
Останні записи
Telegram Підписуйтесь на наш канал Підписатися Viber Підписуйтесь на наш канал Підписатися