Одеса (093)121-90-60
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (073)888-15-17
Дніпро (066)291-05-01
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Як отримати доступ на Manheim? AtlanticExpress відкрив аукціон для всіх!

Доступ на Манхейм відкритий: Щоб переглянути авто з аукціону Manheim, перейдіть на аукціон на нашому сайті, і в фільтрі поставте галочку” Без Пошкоджень “, та натисніть ” Пошук “

Приємна новина для всіх бажаючих придбати абсолютно цілий автомобіль з США. Мабуть, не знайдеться людини, яка бажає купити авто з США і не чула про страховий аукціоні Manheim (Манхейм), де продаються абсолютно цілі автомобілі. Але перейшовши на сайт аукціону, людина бачить лише вітальне повідомлення і не може навіть подивитися автомобілі, які пропонуються на продаж, не кажучи вже про те, щоб купити заповітну машину. А все тому, що Манхейм – закритий аукціон, на якому можуть переглядати і торгувати автомобілі тільки ліцензовані дилери, після серйозної перевірки з боку аукціону.

Компанія AtlanticExpress перша в Україні дає доступ на аукціон Манхейм кожному бажаючому. Ніякої реєстрації і обмежень, тисячі битих автомобілів, без пошкоджень, доступних для покупки з США, можна переглядати прямо у нас на сайті . Ми відкрили для всіх бажаючих доступ тому, що прекрасно розуміємо, наскільки багато людей шукають інформацію про те, де подивитися автомобілі з аукціону Манхейм. Таким чином, компанія AtlanticExpress відкрила для людей аукціон Манхейм російською та українською мовою.

Як отримати доступ на аукціон Манхейм? Завдяки компанії АтлантікЕкспресс він вам і не потрібен. Для перегляду доступних до продажу автомобілів Манхейм, вам достатньо перейти на нашу сторінку аукціону і поставити галочку “без пошкоджень”, і вважайте, що ви отримали відповідь на питання “як потрапити на аукціон Манхейм?”

Screenshot_1-1

Після цього, вам стануть доступні до ознайомлення автомобілі, які продаються на цьому закритому аукціоні. Звертаємо увагу, що на сайті вказуються передбачувані максимально високі ставки по авто (MMR). Але остаточна ціна машини буде відома тільки після закінчення торгів. Як правило, вона виявляється нижче MMR.

Які авто продаються на Манхейм?

Як вже було сказано, на даному страховому аукціоні продаються абсолютно цілі машини або ж з дійсно мінімальними ушкодженнями. Аукціон не приймає на продаж транспортні засоби, якщо передбачувана ціна ремонту автомобіля перевищує 500 доларів за американськими розцінками. Грубо кажучи, якщо у автомобіля будуть розбиті передні фари, її вже не приймуть на продаж. Авто з Манхейм за рахунок свого стану трохи дорожче, ніж, наприклад, на аукціоні Копарт або Іншуренс. Але будь-який хороший товар завжди буде дорожче.

Як купити авто на аукціоні Манхейм?

Якщо ви вже знайшли хороший варіант автомобіля на Манхейм і бажаєте його купити, просто зв’яжіться з одним з наших менеджерів для отримання додаткової інформації про подальші кроки. Ми обов’язково перевіримо автомобіль перед торгами, назвемо попередню суму витрат і т.д.

Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Ми в соцмережах
Останні записи