Одеса (098) 484-18-26
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (068)601-02-03
Дніпро (096)467-37-88
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Атлантік Експрес Україна - офіс у м. Києві, вул. Хрещатик, 7/11, 5 поверх, офіс 521
Наш офіс продажу авто з США в Києві чекає на клієнтів з понеділка по п'ятницю з ранку до самого вечора. Торги на аукціонах Америки можуть починатися доволі пізно ввечері і тривати до ночі. Вас радо зустрінуть у будь-який час та особисто проконсультують про те, як вигідно купити Авто з США і заощадити. Щоб домовитись про зустріч з менеджером, зв'яжіться з нами за одним з контактних номерів у Києві.
АТЛАНТІК ЕКСПРЕС УКРАЇНА
Офіс у Самому Центрі Києва!

Офіс розташовується навпроти центральної площі Києва - Майдану Незалежності. Біля будівлі є невелика автостоянка, де клієнти можуть залишити свій автомобіль. Чудова розв'язка дозволяє швидко дістатися нас пасажирським транспортом, наприклад, на метро, уникаючи заторів на дорогах. Від станції “Майдан Незалежності” до офісної будівлі 50 кроків, а шлях від станції “Хрещатик” займає приблизно 5-7 хвилин пішки. Ми завжди чекаємо на Вас! Затишна атмосфера, привітні менеджери та смачна кава, яка зігріває в непогоду. Ми подбаємо, щоб новий автомобіль забезпечував комфорт, а думка про його вигідне, на відміну від пропозицій авто в Україні, придбання тішила ще багато років.

Абсолютна безпека та гарантія якості від компанії зі Світовим ім'ям

Компанія “Атлантік Експрес Україна” на сьогодні має 8 офісів в різних містах: два в Києві, Одесі, Харьков, Львові, Дніпрі, Луцьку та Івано-Франківську. Ми не зупиняючись на досягнутому, щоби забезпечувати кращий сервіс для своїх клієнтів. Оскільки ми представляємо в Україні одного з найбільших логістичних перевізників Америки корпорацію Atlantic ExpressCorp, наше ім'я є ще одним гарантом надійності та чесності. Скориставшись нашими послугами, як найбільш популярними в Україні - купівля та доставка авто з Аукціонів Америки, так і будь-якими іншими логістичними послугами, які ми надаємо, Ви, як і тисячі наших клієнтів по всьому Світу, обов'язково залишитесь задоволені!

Работа с Ведущими Аукционами
Галерея фото - Київський Офіс

Наша команда, київський офіс (Хрещатик):

Спец. пропозиції: БУ автомобілі з Америки в Україні за низькими цінами. Не проґавте можливість недорого купити Автомобіль з пробігом з Америки
Олександр Хомич
Менеджер, Київський Офіс
Олексій Потапенко
Менеджер, Київський Офіс
Михйло Пащенко
Менеджер, Київський Офіс
Сергій Курило
Менеджер, Київський Офіс