Одеса (093)121-90-60
Київ (067)011-77-00
Львів (096)576-20-20
Івано-Франківськ (098)928-24-17
Луцьк (073)888-15-17
Дніпро (066)291-05-01
Харків (068)145-68-68
Для юр.осіб (050) 928-68-99
Авто з Кореї: Все що потрібно знати про покупку авто на Аукціонах Кореї

Південнокорейський автопром займає стабільне п’яте місце в світі і впевнено продовжує розвиток на внутрішньому і зовнішньому ринку.

Не менш активно розвивається і внутрішній вторинний ринок, який систематично насичується якісними, але в той же час доступними автомобілями, які реалізуються, в тому числі, через спеціалізовані аукціони.

Б/У автомобілі починають користуватися підвищеним інтересом не тільки в Україні, але і в світі. Однак, щоб купити хорошу машину в цій далекій країні, необхідно мати де-які знання специфіки ринку і самих аукціонів. Основні відомості про ці аукціони і про те, як купити Б/У авто з Кореї і в Україні, розглянемо разом з фахівцями компанії AtlanticExpress.

Зміст:

У чому криється популярність старих корейських автомобілів

Як вже було сказано, південнокорейський автопром активно зростає і єдиний спосіб зберегти тенденцію – це успішно боротися з японськими моделями в питанні якості і з китайськими машинами в питанні ціни.

Тобто, основним стратегічним завданням корейців є можливість запропонувати азіатському ринку автомобілі і вбивати двох зайців одним пострілом: отримувати якість за доступною ціною.

І потрібно погодитися з тим, що корейцям це вдається. Машини з Південної Кореї дорожче китайських, але досить нижче у вартості японських при практично однаковою надійності, стильності і технологічності. Тому все більше автомобілістів починають цінувати саме корейські бренди.

Крім цього, автоконцерни все активніше підключають ліцензоване виробництво і франшизу у всіх куточках світу, включно з Україною. Але потрібно визнати, що ні українська, ні будь-яка інша збірка з країн СНД не може зрівнятися з якістю збірки материнських заводів.

Південнокорейський вторинний автомобільний ринок

На даний момент, на 50 мільйонів жителів Південної Кореї припадає 20 мільйонів автомобілів. І з кожним днем ​​цей показник зростає, що сприяє суттєвому приросту вторинного ринку. При цьому, велика його частина спрямована на експорт. Разом з цим активно створюється торгова інфраструктура, включаючи автомобільні аукціони, на яких якраз і затребувані “домашні” автомобілі, які збиралися на “своїх” заводах, орієнтовані на внутрішній ринок.

І тут варто зазначити, що на корейському ринку є моделі, які продаються виключно “вдома”, а це значить, що у покупця з-за кордону є прекрасний шанс отримати “ексклюзивний варіант” вельми тривіальної моделі: повністю газові Hyundai Sonata, або дизельні Kia K5 (Optima). Але це не всі плюси бу ринку авто ЮК.

Які особливості старих корейський автомобілів

Для внутрішнього ринку південнокорейці роблять акцент на якість, стиль, комфорт і екологічність. Це обумовлено не стільки конкуренцією, скільки філософією, коли найголовнішим є південнокореєць, який заслуговує на якість, красу, гармонію і максимально можливу нешкідливість для навколишнього середовища.

А ось стан старих корейських машин які продаються на місцевому ринку, часом навіть краще, ніж японських. Все це наслідок автомобільної інфраструктури країни. Якість доріг нічим не поступається японським, сервіс і техобслуговування, напевно, одне з кращих в світі, та й громадський транспорт країни настільки добре розвинений, що використання особистого автомобіля для корейця швидше вимушена міра, ніж щоденна потреба.

Відповідно, коли настає момент продажу “старого” автомобіля, то він, як правило, знаходиться в прекрасному стані. Більшість авто, які потрапляють на аукціони, служать своїм власником не більше 5 років. А за цей час пробіг автомобіля, якщо він перебував на службі у звичайній родині, рідко перевалює за 50 тисяч кілометрів. А якщо врахувати, що корейські автомобілі ліворульні, звичні шкали вимірювання і т.д., то вибір на користь б/у авто з Кореї стає набагато привабливішим, ніж купівля авто з Європи або навіть США.

Ось порівняльна таблиця вартості найбільш популярних моделей на українському ринку:

Модель Ціна під ключ з Кореї Ціна на ринку України
Hyundai Tucson 2014 р.в. (дизель) ~$12 650 ~$17 500
Hyundai Tucson 2016 р.в. (дизель) ~$16 200 ~$25 000
Hyundai Sonata 2013 р.в. (газ/бензин) ~$7 200 ~$10 500
KIA Sorento та Hyundai Santa Fe 2016 р.в. (дизель) ~$20 000-21 000 ~$32 000-34 000
KIA Sportage 2016 р.в. (дизель) ~$16 000 ~$20 000
KIA Optima 2016 р.в. (газ/бензин) ~$11 000 ~$15 000

Автомобільні аукціони Південної Кореї

На відміну від американських автомобільних аукціонів, корейські зараз лише активно розвиваються. Вони не можуть похвалитися великою кількістю торгових майданчиків або великим обсягом продажів. Також потрібно відзначити, що населення Кореї в 7 разів менше ніж в США, тому не дивлячись на стрімкий розвиток, він все ж не може похвалитися такими обсягами. Це позначається на тому, що багато аукціони в Кореї не ведуть щоденні торги, а відкриваються для відвідувачів і покупців раз в тиждень. Загальна кількість лотів також не дивує – від декількох сотень до кількох тисяч. Але як ми вже говорили, цей ринок дуже активно розвивається. І якщо він побачить зацікавленість, величезне зростання не змусить себе довго чекати.

У порівняння з американськими, корейські аукціони здаються маленькими. Але і на них завжди є з чого обрати

Проходять корейські аукціони по японському типу. Тут немає місця американському ажіотажу. Обстановка спокійна, а самі торги проводяться практично без участі людини. Більшість аукціонів закритого типу, і отримати доступ до них коштує грошей – від 250 доларів США. Крім цього, вам доведеться пройти реєстрацію і авторизацію, які отримують виключно юридичні особи. Цими юридичними особами, як правило, є громадяни Кореї, які отримали ліцензію дилера. Але останнім часом на них можна зустріти й іноземців – представників компаній-імпортерів авто. Компанія Атлантік Експрес одна з таких, яка має своїх фахівців в Кореї, котрі виїжджають на аукціони і ведуть торгівлю.

Ось так виглядає торговий зал корейський автомобільних аукціонів

Велика перерва між торгами і порівняно невеликі обсяги, дозволяють автодилерам глибоко вивчити лоти, які зацікавили їх. Це дає можливість підбирати реально хороші варіанти для клієнтів, чим і користуються компанії, що працюють на цьому ринку.

Які машини продаються на корейських аукціонах і що з ними відбувається

На продаж приймаються автомобілі як від фізичних осіб, так і від компаній. На торгах можна зустріти не тільки вживані авто, але навіть і нові. Поступаючі автомобілі спочатку проходять технічний огляд, паралельно проводиться перевірка на юридичну чистоту машини. Автомобіль ретельно перевіряється автоекспертом, який вишукує сліди аварій або дефектів, виявляється ступінь зношеності і т.д. Передпродажну підготовку тут ніхто не проводить, а значить машини продаються “як є”.

На основі проведеної експертизи на машину складається чек-лист, де відображають всі нюанси, якщо такі є, а також присвоюється оцінка за бальною системою, після чого виводиться початкова вартість автомобіля. Машина стає в спеціально відведене місце на парковці згідно нумерації, прейскуранту і аукціонному аркуші. Всі висновки містяться на лобове скло автомобіля, щоб у людей була можливість легко ознайомитися з даними по лоту.

До торгів у кожного автодилера є можливість детально вивчити цікавий їм автомобіль. Тим самим, у нас є можливість на власні очі перевірити транспортний засіб і відібрати найбільш якісні варіанти. Якщо з якихось причин, дилер не зможе брати участь у торгах, він може ввести номера лотів в комп’ютерну базу і вказати прийнятну вартість машин. Якщо його ціна виявиться виграшною, машина буде автоматично придбана на ім’я дилера.

Після виграшу дилеру видається квитанція для оплати. Після проведення всіх необхідних платежів, автомобіль видається дилеру. Далі автомобіль відправляється в порт, завантажується на корабель і відправляється в Україні.

Як придбати авто на аукціоні в Кореї

Як ми вже говорили, приватній особі прямі торги не доступні на корейських аукціонах. Тому йому потрібно звертатися до посередника. Схема покупки бу авто з Кореї за допомогою нашої компанії наступна:

 • Підбір авто відповідно до побажань і бюджету клієнта;
 • Контакт з менеджером, що знаходиться в Кореї для перевірки автомобіля до придбання;
 • Розрахунок максимально можливої ​​ціни по лоту для того, щоб втиснутися в загальний бюджет;
 • Складання договору на співпрацю з внесенням депозиту;
 • Участь в торгах і викуп автомобіля;
 • Доставка авто в порт відправлення;
 • Відправлення авто в Україну.

По прибуттю машини у Чорноморськ, новий власник зустрічає автомобіль. З моменту покупки і до моменту видачі авто покупцеві в Україні, проходить не більше 2 місяців. Йому видаються всі необхідні документи для того, щоб він зміг запустити процедуру митного очищення. Розмитнення авто з Кореї відбувається за таким же принципом, що і будь-який інший автомобіль з-за кордону. Після розмитнення і проходження сертифікації, машина може оформлятися на український облік. Ось і все, вітаємо, ви володар авто з Кореї.

Висновок

Ви познайомилися з корейськими аукціонами, зрозуміли їх специфіку роботи і дізналися які автомобілі можна купити. Ви знайомі з їх перевагами, а також розумієте різницю в цінах. Таким чином можна підсумувати:

 • Корейські авто – це японськa якість, доступна за ціною трохи вище китайського автопрому;
 • Без допомоги професійної компанії, ви не зможете придбати автомобіль;
 • Компанія AtlantiсExpress займається пригоном авто з Кореї під ключ;
 • Все що вам потрібно: розуміти який автомобіль ви хочете, позначити нам бюджет покупки і дочекатися прекрасну машину в Україні.
Замовляйте підбір авто під пільгове розмитнення!

Умови кредитовання

Ми в соцмережах
Останні записи